Wpis z mikrobloga

Siema. Mam Total War Warhammer 2 z wszystkimi DLC. Czas ruchu Si ( w sensie jedna tura) to ok 40-50 sekund. W 1 części ten czas to ok 10 sekund. Da rade to przyspieszyć? Dysk ssd nic nie zmienia. Np total war rome 2, total war shogun 2 jest git, tura trwa 10 sekund. Lubie warhammera 2 ale ten czas ruchu to jakis dramat. Przyspieszam predkosc SI na maxa ale niewiele zmienka. #totalwar
  • 22
@szczeki32 dlatego mi sie często odechciewa grać przy turze 150+. Rekord to chyba miałem 500 tur i więcej tego nie powtórzę xd Może w trzeciej części uda im się to jakoś przyspieszyć...
@Misjonarzz byku od początku xd grałem w tww1 ale odinstalowalem i nie mogę nigdzie znaleźć żeby ściągnąć. Włączam tww2 i tura od razu 40 sekund minimum xd ja wiem ze duzo frakcji itp ale bez przesady xd w tww1 wszystko max 10 sekund, wszystkie gry na ultra mi chodzą a tu taka gra i zacina. Bitwy na full i bez zacinki
@Misjonarzz u mnie pokazuje tury nawet ras które nie znam np gram elfami wysokiego rodu a i tak na pasku lecą mi zwierzoludzie, chaos, orkowie, wszyscy. Wiadomo nie widzę ruchu poszczególnych lordow ale i tak czekam aż oni gdzies tam się rusza
@Misjonarzz pirat. Wcześniej też miałem pirata ale bez ogromnej ilosci DLC i śmigalo aż miło. Pirata mam też ttw1 i tam to w ogóle smigalo pięknie ale nie mogę nigdzie znaleźć torrenta. Miałem podobnie z gta4 - pirat zamulal a jak stwierdzilem że kupię to chodził jeszcze gorzej xdd
@Misjonarzz to w tww1 by nie zrobili? Jak czytałem jakieś komentarze pod torrwntem to dużo osób chwaliło 1 bo im się właśnie tury lądowały 10x szybciej. Ty masz oryginal? Nie chciałbys ściągnąć i sprawdzić jak chodzi?