Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pan_Orama: Ogólnie to daję mu od początku karmę Simosons Alpha Premium, z łososiem lub z kurczakiem/kaczką. No i on w ogóle jakby nie jest nauczony gryźć tylko połyka w całości te chrupki - kiedyś jak mi zwymiotował to się potwierdziły moje podejrzenia bo tez nie słychać w trakcie jedzenia żeby gryzł. No ale zdarza się że jak wychciewa to dostanie coś ludzkiego do jedzenia i czytałam że to się przykleja do
  • Odpowiedz
@pylocz moja jedna tez nie gryzie suchego jedzenia, łyka je całe. Jak czasem puści pawia to całe to jedzenie jest. Zauważyłem też, że od suchego nie ma w ogóle apetytu tylko by suche jadła i tyle... Ile kociego jedzenia poszło w śmieci to w głowie się nie mieści. Popatrzy na nie, miauuu i kręci się przy misce z suchą....
  • Odpowiedz
  • 0
@Hypeman: XD myśle ze jest smutny bo na zewnętrz wieje i pada a ten wygodnik nie cierpi wyściubiac nosa poza klatkę gdy jest zimno. Taki o to pies północny xD
  • Odpowiedz
@pylocz: zabrac do lek.wet. i zapytac. Lepiej za wczasu zadbac o zęby, bo starsze psy źle znoszą narkoze. A powyzej pewnego wieku sama narkoza moze byc ryzykowna
  • Odpowiedz