Wpis z mikrobloga

@Wiskoler_double: Piękne to nie musi być byle by było szczelne ;). Do palnika gazowego dostępu nie mam a z kasą krucho (w sumie ile taka usługa może kosztować ? ) i myślę aby samemu dospawać jedną rurkę.
Po prostu zastanawia mnie czy fakt że instalacja tak jakby jest uziemiona nie będzie stwarzał problemu/zagrożenia podczas spawania.
  • Odpowiedz
@Purebreed tylko wysusz dokładnie DOKŁADNIE miejsce spawania i trochę w koło, delikatnie zabielic z rdzy ew farby też nie zaszkodzi. Jak Ci złapie wodę przy spawaniu albo zacznie parować woda to Chrystusie jedyny strzeż bo będzie rzeźbienia i gnojenia
  • Odpowiedz
@Purebreed: Spawałem nawet elektrodą u siebie jak piec wymieniałem, bo musiałem pół instalacji wyciąć i pozmieniać gwinty, okazało się że do połowy nie mogłem zdobyć odpowiedniego gwintownika no to elektroda i heja... Magiem powinno być o 100% łatwiej. Zwróć tylko uwagę, że jeśli będziesz kupować jakieś kolanka itp, to bierz w wersji do spawania z czarnej stali - te zwykłe są z jakiegoś odlewanego gównolitu - i to pospawać szczelnie to
  • Odpowiedz