Wpis z mikrobloga

Jaki strop wybrac i dlaczego?
Czesto jakis mirun pisze o tym jakie to mieszkanie deweloperskie kupil i jak to mu madka i je babelki niszczy zycie, gdzie (chyba?) jest to wina cebulactwa i zakupu gownonieruchomosci z marnym stropem.

Chciałbym wybudować dom piętrowy z poddaszem użytkowym (3 kondygnacje), w zasadzie kazda chcialbym wynajmowac na bookingu ze wzgledu na lokalizacje nad morzem, chcialbym zeby ludzie mieli namiastke prywatnosci i nie bylo slychac tupania, co polecacie?
Jedna firma mi wmusza rector (tansza trevia?) pls ewentualnie jakies wyciszenia, ale to jest chyba najtanszy strop i najglosniejszy?

#budowadomu #budujzwykopem #budownictwo
  • 11
chcialbym zeby ludzie mieli namiastke prywatnosci i nie bylo slychac tupania,


@programista15cm: serio sie tym przejmujesz? Ludzie na wakacje nie jada zamykac sie w klatce. Jak ktos zrobi dobra impreze pietro nizej/wyzej to i tak bedzie wszystko slychac.
@Pwado: tak, przejmuje sie tym bo nie buduje gowno meliny pensjonatu tylko wille z duza dzialka i pieknym ogrodem.
Owszem zarobie % duzo mniej niz gdybym #!$%@? domkow z dykty i przyjmowal beneficjentow 500+, ale pasuje mi taki model biznesowy, sprawdza mi sie to do tej pory, mam ciekawych kontrahentów i nie uzeram sie z debilami tak czesto jak konkurencja - u ktorej sam bywam
@programista15cm: no to skoro masz $ to rob strop lany i po problemie :) ale tak jak pisalem, w przypadku jak ktos wpadnie na pomysl zrobienia imprezy to i tak nie bedzie mozna odpoczac na innych kondygnacjach.
@Pwado: pewnie, ze tak, ale bardzo mozliwe ze beda klienci z gówniarzeria, ktora biega jak #!$%@?, a na dol np ktos wzial aparatament zeby spedzic czas z kochanka ... albo wlasnie z zona, ale bez dzieci w koncu¯\_(ツ)_/¯

czyli strop lany i podloga plywajaca?
prawde mowiac kasy nie mam wlasnie xD ale cos skrecam powoli