Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrzegrywNaZawsze: Czemu nie soczewki? Ja czasem myślę o operacji, ale jak zaczynam szukać informacji o tym i oglądać filmy z korekcji to stwierdzam, że soczewki nie są takie złe xD
  • Odpowiedz
@R0HYPN0L ja mialam lasek. Nie moglam sobie wtedy pozwolic na l4, po 5 dniach wrocilam do pracy i jezdzilam samochodem. Naprawde nie bylo zle. Owszem duzo kropli nawilżających uzywalam przez pierwsze dni, staralam sie ogarniczyc patrzenie na monitor. Od zabiegu minelo przeszlo 5 lat i to byla moja najlepsza decyzja ever. Najgorsze dla mnie bylo to ze 2 tyg przed zabiegiem musialam nosic okulary a nie soczewki.. to najgorzej wspominam
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold:

To ma być duża wada wzroku? To tycia xd ja mam -4 i -4.5 i astygmatyzm i maluje się zawsze bez problemu xd


To ma być duża wada wzroku? Ja mam +7 i +7.5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze Ja mam trochę większą wadę niż Ty, ale trochę mniejszą niż ta pierwsza mirabelka i w malowaniu się nie miałam trudności pod względem patrzenia. Jedynie nie mam wprawy i czasem coś mi krzywo wychodziło.
Ale kiedyś miałam koleżankę z podobną wadą do mojej i mimo że liczbowo było podobnie to zupełnie inaczej radziłyśmy sobie bez okularów, ona lepiej. Więc może to też jest jakoś tak, że właśnie różnie różni ludzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzegrywNaZawsze: No normalnie blisko daje mordę lusterka i tyle xd bez przesady żeby się nie malować z taką małą wada xd ja bez problemu to robię bez okularów wiec coś ściemniasz xD wystarczy dać blisko lusterko xdd

@TrisssMerigold: przecież ona ma plusy nie minusy xD
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze: spoko, tydzień też starczy, będziesz jedynie musiała sobie robić w pracy przerwy jeśli będziesz pracować z kompem albo patrzeć na coś z małej odległości i patrzeć gdzieś w dal przez jakiś czas żeby ćwiczyć wzrok, no i zakraplać oczy, to najważniejsze xD ale wszystkiego się dowiesz w klinice ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz