Wpis z mikrobloga

George znowu bardzo ciepło o Kubicy:
Russell has sealed his dream move to Mercedes in 2022 and he credits Kubica for his progress in the sport.

“Definitely being teammates with Robert is something I was incredibly fortunate to have. He’s got so much experience, so much technical knowledge. That was a real eye-opener for me being team-mates with Robert and I had to raise my game, to be honest.

“I feel like I’ve made huge progress since 2019. I feel like I can come to the track and discuss openly with the engineers about different set-up options and items and what I believe would work in this part of the track or these corners, why we want to go down this direction.

“This was really benefited by just seeing how educated Robert was, which really helped me in 2020 and this year after Nicholas [Latifi] came on board as a rookie.”

https://www.independent.co.uk/sport/motor-racing/formula1/george-russell-mercedes-robert-kubica-b1923960.html
Tu polska wersja artykułu z motorsport:
https://pl.motorsport.com/f1/news/russell-stal-sie-lepszy-dzieki-kubicy/6671798/
#f1
Pobierz koralowiecc - George znowu bardzo ciepło o Kubicy:
Russell has sealed his dream move...
źródło: comment_1632306236iAqZSQWa9vGD8AfF4qjy67.jpg
  • 17
@koralowiecc: imo wiele gorszego wyrządzili brytole, kreując go na niewiadomo kogo przy każdym jego "sukcesie" i robiąc z tego śmieszne deklasacje innych zawodników. Talent talentem, ale #!$%@?, ileż można czasem pompować jednego zawodnika a później jak coś nie wyjdzie to wielki zawód bo się nie udało ¯\(ツ)_/¯

Tak samo przekonanie że jak dostanie merca, to nagle cała topka wyparuje ¯\
(ツ)_/¯. O częsciach się nie wypowiem, bo nei chcę sie
Zobaczyłem, jak wykształcony jest Robert i przyniosło to wiele korzyści"

- dlatego postanowiłem ukończyć szkołę średnią, zdać maturę i pójść na studia xD


@warrengda: Ale przecież Robcio jest po podstawówce, liceum nie skończył, ja bym to raczej odczytał " zobaczyłem jaki bystry jest Robert bez szkoły więc ide na studia "
kibole Robsona narobili czarnego pijaru wokół Russella, infantylizując go do poziomu złośliwego dupka, który za miłym uśmiechem podkrada osobiście części Robertowi i pluje mu do kawy, to też kolejna strona tej opowieści.


@koralowiecc: a czy jest ktoś taki kto stanął naprzeciwko Kubicy, komu nie narobili takiego pijaru? xD Powrutowcy to sekta, nie bójmy się używać tego słowa.
Talent talentem, ale #!$%@?, ileż można czasem pompować jednego zawodnika a później jak coś nie wyjdzie to wielki zawód bo się nie udało ¯_(ツ)_/¯


@BomBom: dobre pytanie do powrutowców