Wpis z mikrobloga

Mirasy wytłumaczcie mi coś. Bo oglądam sobie nowy sezon #sexeducation na #netflix i tam jest biologiczną babeczka, która jest niebinarna i kocha się w heteroseksualiście, który też się w niej kocha, ale nie mogą być razem bo on nie jest gejem. Podsumowując biologiczny chłop kocha biologiczna babe, ale nie mogą być razem bo on nie gej. Jest jakaś tęczowa policja, która to sprawdza i wsadza do gułagu za takie kolaborację? XD ja naprawdę uważam się za tolerancyjną osobę, ale już się gubię w dzisiejszym świecie xd

#bekazlewactwa #teczowepaski
  • 26
non binary, tj nie identyfikuje się ani jako facet, ani kobieta

@yummy157: to nie tak działa, non binary ma różne znaczenie, można się identyfikować zarówno jako kobieta lub mężczyzna

@JarekNoooTego: no to masz wyjaśnienie, wiadomo że seriale są przerysowane i pokazują rzeczywistość która nie istnieje a zwłaszcza ten ma przesuwać wszelkie granice
@ZmiksowanaFretka: No nie, oglądałeś wgl ten serial? Nie było mowy o żadnej zmianie tożsamości, więc zmyślasz.

@JarekNoooTego: typ nie chce byc z kobietą, która czasem identyfikuje sie jako facet.


Tutaj pokazujesz że jednak nie oglądałeś bo było na odwrót; to osoba NB nie chciała być z facetem.

Zatem skoro nie oglądałeś to po co komentujesz?
Jest jakaś tęczowa policja, która to sprawdza i wsadza do gułagu za takie kolaborację? XD ja naprawdę uważam się za tolerancyjną osobę, ale już się gubię w dzisiejszym świecie xd


@yummy157: wydaje mi się, że mam pojęcie o dzisiejszym świecie, o co pytał OP