Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 32
671 470 + 54 = 671 524

Pierwsza godzina w lekkim deszczu, później stabilne 10-11°C :)
Miałem się zamknąć w 40km, ale na Jerzmanowskiej była akcja straży pożarnej (rozszczelnienie rury z gazem) i zablkowana droga. Nie chciało mi się kombinować, więc zrobiłem objazd sprawdzonym odcinkiem.

Pogoda może nie była bardzo zachęcająca, ale jak zobaczyłem prognozę na następne dni,.. (zdjęcie pod głównym postem)

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw

Skrypt | Statystyki
donmateok - 671 470 + 54 = 671 524

Pierwsza godzina w lekkim deszczu, później stabil...

źródło: comment_1632261194p4kExLyt84nVYr9FAve6ul.jpg

Pobierz
  • 9
@noerror: Najczęściej jazda po mieście sprawia mi najmniejszą przyjemność, w takich warunkach i z moim aktualnym rowerem który za wiele nie ma wspólnego z aero tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) w niedzielę ma być w miarę ładna pogoda więc chyba wtedy pozbieram trochę kwadratów między Wrocławiem a Strzelinem

w następnym tygodniu jak dobrze wyjdzie będę w trakcie kupna nowego roweru (
@noerror: Oj nie.. :) Rama alu CX + widelec carbon (z miejscem na 43mm), dwa blaty, przerzutki + klamkomanetki GRX, hamulce tarczowe hydrauliczne Ultegra, brak flary. Rower z prawie zerowym przebiegiem od sprawdzonej osoby. To tak w skrócie ;)
@noerror: W sensie, brak wygiętych końcówek kierownicy na boki co ma miejsce w praktycznie wszystkich gravelach. Dlatego też jeżeli się uda to nie będzie to ani typowa szosa, ani typowy gravel. Będzie to za to rower którego całokształt mi bardzo odpowiada i ma wszystko czego potrzebuję.