Wpis z mikrobloga

@camelinthejungle: imo wiki po prostu jest z lasek sortu 'łobuz kocha najbardziej' i miłosz jest dla nie zbyt miałki. Ma dobrego chlopa a ciągnie ja sami widzicie gdzie i z reszta sama przyznała, ze tak zdarzało jej sie wcześniej - psuła dobra relacje bo #!$%@? szla do innego. Generalnie to ładnie nam sie pani przedstawiła przed widzami xD ona byla tak #!$%@? ze to nie jest mozliwe, ze to byla wtedy
No właśnie to się zaczęło od momentu w którym Wiki podeszła do Miłosza i powiedziała ze Nana leci na nowego. I nagle wiki skacze po #!$%@? uszatemu. Mi tosię wydaje mocno abstrakcyjne, o ile nie jest to ustawka. A tak gadają żeby na wyroczni się wszystko zgadzało. Widać to najbardziej po Miłoszu, który aż próbuje się powstrzymać od zesrania ze śmiechu przy rozmowie z Wika. No ale to tylko moja teoria ʕ
No i wiecie, nagle Wiki przytulająca sie do Klauno i płacząca ze #!$%@?ła z Miloszem. Przecież niedawno sie dowiedziała ze leci na nią konspira i powiedziała ze ma #!$%@? na te laski. W sensie no ja mam nadzieje na to ze to ustawka, dlatego mogę te akcje trochę podkręcać. Ale #!$%@? no nie można być chyba aż tak #!$%@? jak Wika jeśli to nie jest plan xDDDD
@Mortadelanoca: Gdyby to był plan, to chyba głupią zagrywką było by później latanie po uczestnikach, przepraszanie za akcję i zapewnianie, że i tak wybierze Miłosza. Powinni raczej podsycać atmosferę konfliktu między sobą, a nie na drugi dzień wyjaśniać towarzystwo. Nwm, mam lekki error ;/