Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki!
Chciałbym prosić o pomoc z jedną sprawą.
Zacznę od tego że zawiłem - poznałem fajną osobę delikatnie ponad tydzień temu. Zaczęliśmy codziennie rozmawiać przez telefon, pisać, spotykać się, planować spotkania czy randkę. Pech chciał, że w sobotę wyszedłem z kolegami na chwile w miasto - poszliśmy do klubu. Dostałem od niej wiadomość - Czy wybieram się ma grubsza imprezę czy mam jakieś inne plany. To odpisałem, ze koledzy chcą iść do klubu ( niestety byłem już w środku ) i jej koleżanka nas widziała. Oczywiście od razu napisałem że jestem w środku. Natomiast ona uważa ze skłamałem ją ( nie wiem do końca czemu tak zrobiłem) byłem tez trochę podpity - może nie chciałem denerwować jej. Starałem się dzwonić, przepraszać, prosić chociażby o odrobine zaufania i mała szanse - niestety nic z tego. Dla niej temat skończony bo podobno jeśli raz rak zrobiłem to nie będzie miała zaufania. Załamałem się, bo naprawdę nie jestem taką osoba. Możecie mi doradzić jak spróbować przeprosić (chociaż próbowałem już wszystkiego) jak poprosić o szanse jakąś. Bardzo źle się z tym czuje. #zwiazki #zalesie #niebieskipasek #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614942962d3b41000a75e2d4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 6