Wpis z mikrobloga

Ostatnio czytałem na wykopie że co niektórym przeszkadza iż Olgierdano powrócił.
Przypominam że to człowiek, który wyjaśnia raz po raz menela i jak dla mnie może to robić tak długo jak mu się tylko podoba.
Ktoś ma spine o to że zarabia na kanale?
Tworzy WŁASNY commentary content i sądząc po wyświetleniach i łapkach w górę raczej mu to wychodzi.

Każdy kto atakuje tego typa niech się zastanowi czy aby nie jest lateksowym bobolakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #patostreamy
  • 19
@Kabee dokładnie. Nie czaje tych ataków na niego. Koleś robi swoje, wychodzi mu to dobrze, więc to fajnie jeśli zarabia. W życiu grosza nie dałem na żadnych livie nikomu i nie zamierzam, ale też nie będę szukał smrodu, gdzie go nie ma. Olgierdano miał fajne filmy i tyle.
@trep_warrior: haha wez przestań robi to samo co moczopijano który nie może odciąć się od szkolnej caly czas o niej gada bo bez tego był by nikim po prostu a Olgierdano dobrze punktuje moczopijce i powielił jego schemat że to on będzie zarabiał na nim i jego głupocie.
@Kabee: ja bardzo lubię content olgierdano i kasy mu nie żałuję w żadnej mierze, ale wg mnie powinien był trochę dłużej odczekać, aż np. Centaur się znowu zdekoncentruje i wtedy mu na dobre odjąć zabawki. Powrót po tygodniu stawia pod znakiem zapytania sensowność szumnego kończenia i tych wszystkich wznioslych cytatów z Psów xD. Ale generalnie niech robi, co chce, przynajmniej będzie dalej co oglądać po pracy i treningach.