Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej opowiem wam trochę o #benzodiazepinach z własnych doświadczeń. Wolę z anonimowych kilka osób mnie zna na Mirko.

1. Uzależnienie. Jeśli myślisz że weźmiesz raz i tak po prostu nie będziesz brał to sie grubo mylisz. Łatwo się #!$%@? po uszy a bardzo ciężko wyjśc.

2. Mieszanka z alkoholem. To jest najlepsze połączenie a zarazem najgorsze. Na początku nie będziesz pamiętał całego wieczoru budząc się na kanapie, na ulicy, przystanku. Z drugiej strony super się po tym bawisz. Puszczają wszystkie hamulce, jak się wstydziłes zagadać do laski to to robisz. Jeśli przesadzisz z ilością mg i alko prawdopodobnie nie będziesz mógł chodzić albo Cię wezmie kima na środku ulicy i pójdziesz po prostu spać zależy od środka czy to xanax czy klonozepan czy diazepam itp

3. Libido. Przy częstym braniu spada gwałtownie libido.

4. Tolerka. Cholernie szybko rośnie tolerancja dlatego tam trudno z tego wyjść. Zdążały się melanże że 10mg i pół litra whiskey a ja normalnie funkcjonuje.

5. Jeśli masz przepisana receptę to trzymaj się zaleceń lekarza !

6. Jeśli będziesz chcial odstawić to gówno to czeka Cię na pewno bezsenność. Jeśli zjedziesz powoli z dawek wrócą emocje, będziesz agresywny. Nigdy nie odstawiaj od razu możesz po prostu się przekręcić.

#xanax #narkotykizawszespoko #uzaleznienia #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6148ba54c54f69000a8f94d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6