Wpis z mikrobloga

kobiety są też takie dla innych kobiet nie czuj się specjalnie wyróżniony. Ty sobie przynajmniej pogadasz z kolegami. A różowa? Z kim pogada? Jak powie coś koledze to wyjdzie ze go wykorzystuje i robi z niego tampon emocjonalny (zdanie wykopkow) ewentualnie wyjdzie, że facet może uprawiać z nią seksy w zamian za bycie tamponem emocjonalnym. Jak powie innym różowym to albo ją obgadają, albo wykorzystają słabość.


@szynszyla2018: nie czuje się specjalnie
@girlsjustwannahavefun: a nie chodzi o zwalanie na jednych czy drugich. Po prostu wiele osób i środowisk próbuje się trzymać retoryki, że ok, mężczyźni też mogą mieć problemy, ale toksyczna męskość to produkt patriarchatu i to mężczyźni toksyczną męskość wspierają, krzywdząc przy tym innym mężczyzn. Że to mężczyźni są odpowiedzialni za cierpienie innych mężczyzn.
A to jest retoryka wypaczona i krzywdząca
@scotieb: Nie bawię się w wasze pigułki. Choruję na depresję i zaburzenia osobowości z półtoraroczną przerwą od 2017. Nie spotkałem się z napiętnowaniem mojej osoby ze względu na chorobę może poza jednym przypadkiem. Cieszę się, że społeczeństwo coraz bardziej rozumie powagę problemów psychicznych u mężczyzn, chociaż nagonka na h&m to żenada.
@chwila: typowa różowa jest typowa. Wytknij jej błąd, to zamiast przyznać się do błędu zacznie #!$%@?ć coś od czapy o jakimś braku argumentów, kiedy nawet z nią nie podjąłeś dyskusji xD utkaj tam, bo nawet nie wiesz co piszesz kilka godzin wstecz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiczny_banan: bo twoje pytanie było, czy tak myślę, jeszcze raz ci odpowiem, że tak nie myślę , że tylko od tego. Jak przeczytasz potem moje wpisy to pisze o problemach psychicznych a nie chorobach. Skąd mam wiedzieć we wszystkich wpisach jakiego słowa użyłam, byś się mógł się jednej rzeczy czepić, co nic nie wnosi do dyskusji.
@chwila: #!$%@?, kobieto. Napisałaś, że za samobójstwami stoją tylko choroby psychicznie, to wytknąłem ci, że tak nie jest. Napisałaś, że wCaLe tAK nIE nApISAŁaŚ, a kiedy uświadomiłem ci, że napisałaś, to zaczęłaś #!$%@?ć totalnie z dupy o jakichś argumentach byle tylko nie przyznać się do błędu i odwrócić kota ogonem. Powtarzam - utkaj tam, bo nie chce mi się z takimi osobami dyskutować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sepuqqu: To mężczyźni zdecydowali, że jedni będą panować na drugimi, dlatego kobiety nadal wybierają tych, którzy są najsilniejsi, najmądrzejsi itd. Tak samo jak wy szalejecie za jedną najładniejszą laską.
@chwila: Jak niedźwiedź by Ci chciał wypruć flaki i zjeść na żywca jelita i serce to też byś chciała być otoczona słabymi mężczyznami? Co ty w ogóle gadasz że to jest uwarunkowanie społeczne?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiczny_banan: nie napisałam tylko, napisałam, że jak już masz kogoś winić to choroby psychiczne. Gdzie widzisz tam tylko i wyłącznie choroby psychiczne? Jeżeli już można by było kogokolwiek winić, a nie zawsze można potwierdzić przyczynę. Czytaj ze zrozumieniem.

W następnym wpisie wspominam o problemach psychicznych. Czepiasz się. A twoje pytanie było, czy uważam, że tylko choroby, a ci już wiele razy odpowiedziałam, że nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sepuqqu: kiedyś naturalnie ci słabi po prostu umierali. Teraz każdy ma szansę dożyć starości, obojętnie czy jest głupi, słaby, czy stary.