Wpis z mikrobloga

Ostatnio coś dziwnie zaczął działać silnik w moim Golfie IV 1.6 SR, dzisiaj podłączyłem kompa i było wypadanie zapłonów na 1 i 3 cylindrze (sporadyczne) i do tego trochę trzęsło na zimnym silniku na wolnych obrotach. Zaglądam pod maskę i widzę coś takiego. To możliwe że to jakiś zwierzak przegryzł? Mi to bardziej wygląda jakby to ktoś nożykiem przeciął, co myślicie? Kable na pewno nie są sparciałe bo właśnie były wymieniane może 15k km temu. Teraz pewnie tylko nowy komplet mnie ratuje czy da się gdzieś kupić na sztuki?

#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #volkswagen
Rst00 - Ostatnio coś dziwnie zaczął działać silnik w moim Golfie IV 1.6 SR, dzisiaj p...

źródło: comment_1632158010Z5hoZwgoLIo6fx0qdx9mdm.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norskee: poważnie kuna takie cięcia zostawia? Szkoda że jej chociaż nie jebło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KristoFuller: no to że do wymiany to wiem, problem w tym że wszędzie takie NGK są w kompletach i chyba nie ma pojedynczych a to auto ma wytrzymać tylko jeszcze zimę i idzie na żyletki.

Swoją drogą owinąłem to taśmą izolacyjną ale nadal pracuje tak samo, pewno przez
  • Odpowiedz
@KristoFuller: szkoda tylko że jest taka bieda z ofertami używanymi. Na Allegro 1 oferta, a na OLXie w okolicy kompletny brak ( ͡° ʖ̯ ͡°) trudno, najwyżej kupię komplet
  • Odpowiedz