Wpis z mikrobloga

@dizel81: tak każdy ma swoje zdanie, mi się go słucha bardzo dobrze chociaż wszystko o czym gadał na temat krypto jest mi dobrze znane. Dla ciebie to piramida finansowa a dla mnie pieniądz fiducjarny to piramida ;) proste..
Polecam poczytać czym jest bitcoin i czy takie rzucenie sobie mimowolnie "piramida" jest mądre, bo pewnie kierujesz się najpopularniejszą polską zasadą - nie znam się ale się wypowiem
@dizel81: To jest niestety coś z szerszego katalogu zapóźnień, które przyciągają ich wszystkich do tego kraju trzeciego świata.
- Jeden Piotruś ucieka przed wyrokiem bo za pedofilie tam go nie znajdą,
- To co wyżej przyciąga tam wiele osób, która według samych Kambodżańskich i międzynarodowych organizacji potwierdza, że jest tam raj dla pedofili i innych zboczeńców wykorzystujących dramatyczną sytuację finansową ludzi w tym kraju.
- Inny uroił sobie, że sanepid to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojtas86: no nie trzeba być wielkim znawcą ale jak mówi o tym że Chiny mają wprowadzić u siebie cyfrowy pieniądz i ma to mieć datę ważności i dla niego to plus to ja już nie wiem.
Tylko dziwne czemu Chiny nie wybrały bitcoina, przecież jest taki super, wręcz go zakazały.
Albo mówi że no masz bitcoina i codziennie wchodzisz i patrzysz jak masz więcej kasy☺
Dla mnie to on niby w
@dizel81: Chiny nakazały platformie Alipay i krajowym bankom zaprzestanie oferowania usług powiązanych z handlem wirtualnymi walutami. Instytucje te zostały także zobowiązane do wycofania się z kanałów płatności związanych z wymianą kryptowalut na giełdach i innych platformach – poinformował Ludowy Bank Chin w oświadczeniu.
@dizel81: No sporo masz racji, a tak punktami dla laików:
1. To sapiency.io emituje dla podmiotów zamawiających tzw. tokeny, które jak można na ich stronie mogą np. posłużyć do promocji kanału, zakupu sprzętu, itd. Twórca sprzedaje lub rozdaje je fanom, aby się wypromować. Czy jednak te tokeny kiedyś odkupi i po jakiej cenie to zależy od jej/jego zamiarów/uczciwości.. wg regulaminu nic nie musi, a kasę za tokeny można „przepić”.
2. Co
@dizel81: Wcześniej było może mniej odcinków, ale były pełne treści. Teraz są częściej, ale zapychacze + ukazywanie tych samych czynności oraz promocja swoich marek. Zanim to się wszystko rozwinęło w naturalny sposób, zaczyna się zwijać. Idą te same gadki, miejsca, coraz więcej przebitek z muzyczką w stylu machaja. Sam bohater jest spoko, ale brakuje mu już pomysłu, miał to być kanał dla funu i przeciwwagą dla kiszonek, a powoli zmierza w