Wpis z mikrobloga

Wczorajsza akcja z Messim pokazuje jak niedojrzały emocjonalnie jest to koleś. Typ gra 3 mecz w nowym klubie, nic w nim do tej pory nie pokazał. Trener decyduje się go zmienić a ten co? Strzela focha, nie podaje trenerowi ręki, siedzi na ławce zszokowany tym co się stało, może nawet trochę przerażony. Mówimy tu o 3 meczu, drugim w podstawowym składzie. A z drugiej strony mamy Cristiano który przechodzi do MU, transfer robiony trochę n wariata za jakieś śmieszne pieniądze i co? Cristiano wchodzi z buta i w 3 meczu ładuje 4 bramkę. To jest ta różnica charakterów jednak.

#pilkanozna #mecz #psg
Pobierz enzojabol - Wczorajsza akcja z Messim pokazuje jak niedojrzały emocjonalnie jest to k...
źródło: comment_163212992474mc6fO9SfI1HgR8qcKKcV.jpg
  • 29
@dziomson: @TypowyCham: Co innego być wkurzonym na klub/trenera po 2 latach gry, co innego strzelać focha po 2 meczach. To jest „delikatna” różnica :) Nawet po pół roku powiedzmy ok, zdążyłeś przez ten czas poznać ludzi, klub, trenera i rzeczywistość może różnic się od wyobrażeń sprzed transferu. Ale po 2 meczach e wyjściowym składzie? 3 tygodniach w klubie z czego polowe byłeś na zgrupowaniu reprezentacji?
po 2 latach gry


@enzojabol: po roku jego gry w Juve przyszedł Sarri który go zmienił jakoś na początku sezonu i jebnął focha

po tym co się odwala na tagu ostanio to chyba można stwierdzić, że nie ma bardziej rakowych fanów niż fanboje Ronaldo starający się udowodnić że on jest najlepszy. Od 2 tygodni w kółko tylko Ronaldo to scela w najlepszej potężniej #!$%@? super hiper PL a Messi to nic
@dziomson: Ziomek, ale ja mam w Ronaldo #!$%@? xD Tak samo jak w każdy inny zagraniczny klub a tym bardziej piłkarza. Kibicuję od zawsze Legii i tu po prostu obiektywnie stwierdzam fakt analizując obecną sytuację, gdy obaj w tym samym momencie znaleźli się w nowych klubach.
@dziomson: Dla mnie wręcz przeciwnie. Jesteś sobie takim Ronaldo, Juve w portki robi, że przyszedłeś do nich z Realu, grasz wciąż w podstawowym składzie, a tu nagle przychodzi nowa miotła i wywala cię na ławkę. IMO tu jest wręcz uzasadniony foch i to zupełnie inna sytuacja niż kiedy ty przychodzisz i dziwisz się, że cały klub się nie przystosował na twoje przyjście.