Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Kolejna edycja perfumowych mistrzostw za nami, ja natomiast, zgodnie z obietnicą, przygotowałem dla Was specjalny #poradnik dotyczący wyboru zapachu na zimne, jesienno-zimowe miesiące.

Pierwsza taka i jedyna w polskim internecie lista najlepszych perfum na jesień/zimę, zawiera: TOP77 najlepszych, zdaniem tagu #perfumy, zapachów; każdy z nich z podporządkowaną najniższą ceną według porównywarek cenowych (perfumomaniak i perfumehub). Dodatkowo, wszystkie zapachy pogrupowane zostały w sześć kategorii cenowych, od najtańszych do najdroższych.

Na samym końcu znajdziecie specjalny poradnik, grupujący zapachy z fazy pucharowej według głównych nut zapachowych je charakteryzujących. Na pewno będzie to bardzo przydatne szczególnie dla perfumowych nowicjuszy.

Mam nadzieję, że poniższy poradnik choć trochę ułatwi Wam wybór zapachu na jesień i zimę. Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do dokumentu dostępny tutaj!

#perfumy
TetraHydroCanabinol - Dzień dobry!

Kolejna edycja perfumowych mistrzostw za nami, ...

źródło: comment_1632128016TcEYfO6Bz4SzjiRiC7aeHX.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@TetraHydroCanabinol: W zestawieniu Dior Fahrenheit policzony jest jako EDT. Jest jakiś większy sens brania EDP? Wiem, że mocniejszy ekstrakt itd. ale chodzi mi o takie codzienne 4 psiuknięcia.
Skąd cena Dior Homme Parfum? Na porównywarkach od 539 ;/
  • Odpowiedz