Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Kolejna edycja perfumowych mistrzostw za nami, ja natomiast, zgodnie z obietnicą, przygotowałem dla Was specjalny #poradnik dotyczący wyboru zapachu na zimne, jesienno-zimowe miesiące.

Pierwsza taka i jedyna w polskim internecie lista najlepszych perfum na jesień/zimę, zawiera: TOP77 najlepszych, zdaniem tagu #perfumy, zapachów; każdy z nich z podporządkowaną najniższą ceną według porównywarek cenowych (perfumomaniak i perfumehub). Dodatkowo, wszystkie zapachy pogrupowane zostały w sześć kategorii cenowych, od najtańszych do najdroższych.

Na samym końcu znajdziecie specjalny poradnik, grupujący zapachy z fazy pucharowej według głównych nut zapachowych je charakteryzujących. Na pewno będzie to bardzo przydatne szczególnie dla perfumowych nowicjuszy.

Mam nadzieję, że poniższy poradnik choć trochę ułatwi Wam wybór zapachu na jesień i zimę. Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do dokumentu dostępny tutaj!

#perfumy
TetraHydroCanabinol - Dzień dobry!

Kolejna edycja perfumowych mistrzostw za nami, ...

źródło: comment_1632128016TcEYfO6Bz4SzjiRiC7aeHX.jpg

Pobierz
  • 33
@NieIdzieWamPrzetlumaczyc: @Waidner: @biskitus: @AlbertoMohitas: @mroczne_knowania: dzięki za miłe słowo ()

btw cos przegapilem czy pomylka? zara 9.0 w ultra tanich ma koszt 0,96 / ml


@Zimnok: @Asjopek: stara Zara 9.0 w matowym flakonie nie jest już sprzedawana przez Zarę (oryginalnie była po 59,90). Można ją dorwać na Allegro za 96 zł od jednego ze sprzedawców, a przynajmniej można
Jest jakiś większy sens brania EDP?


@Melt: na to pytanie ci nie odpowiem, bo znam tylko EDT.

Skąd cena Dior Homme Parfum? Na porównywarkach od 539


@Melt: Cena DHP jako jedyna z zagranicznego sklepu: https://www.sabinastore.com/pl/perfumerzysta/4311-homme-parfum-dior.html#/30-tamano-100_ml
89,95 euro za setkę czyli według dzisiejszego przelicznika koło 413 zł. Plus darmowa wysyłka, więc całość opłaca się zdecydowanie bardziej niż z któregokolwiek z polskich sklepów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)