Wpis z mikrobloga

@uytx w sumie mi było wygodnie, choć ostatnio przez przypadek go przeregulowalem (srubka się odkrecila). Może masz rację spróbuję następnym razem - w sensie zmienię mu nieco pozycję żeby był bardziej równo.
@ceb0lak o widzisz, to chyba znasz lepiej te szlaki:) wstyd się przyznać ale jestem z Bielska i słabo kojarzę te trasy. Prędzej po drugiej stronie, tj. Przy Dębowcu, Wapienicy itp. Choć wielki kolarz to ja nie jestem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Na dziś już dość, właśnie pije herbatę na kwadracie, bo muszę młodego za niedługo odebrać:)
I najlepsze. Po powrocie jakie są widoki tam gdzie sie krecilem? No
Pobierz Mirek_Cebula - @ceb0lak o widzisz, to chyba znasz lepiej te szlaki:) wstyd się przyzn...
źródło: comment_1632133601yExgR7iu30rjWa4MqU8GiS.jpg
@Mirek_Cebula: Nic mnie tak nie irytuje jak te znaki z wycinką. Jakby to chociaż ustawiali na skrzyżowaniach szlaków/dróg żeby jakoś to obejść, a zawsze trafiam na to na samym środku trasy. Żal mi się wracać, szczególnie że czasami nie ma innej alternatywy. Zwykle to olewam i często jest tak że prace nie są w tym momencie prowadzone. A jak są to pracownicy przymykają oko i "stopują" pracę na minutę żeby spokojnie
@Mirek_Cebula: event na którym byłem startował w godzinach wieczorowych, więc de facto tę część jak i dalsze przejście do Międzybrodzia Bialskiego zaliczałem nocą. Tak wiec na temat widoków ciężko mi cokolwiek powiedzieć :D aczkolwiek gdzieś w tamtych terenach jest spot z krzyżem i fajnym widokiem na Bielsko, które zrobiło niemałe wrażenie zwłaszcza po ciemku. Osobiście jestem miłośnikiem góry Żar i okolic :3
@Mirek_Cebula Jak profil mówi, to Żuławy, cisza, spokój, nuda. Nie jest źle, ale po dłuższej chwili jeżdżenia robi się nużące. Normalnie myślisz - o, teraz ta górka, ten zakręt, tamten lasek, a tu masz... pola po horyzont, ew. jakiś kościół się wybija ponad pustkę.