Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Możecie mnie wyśmiać ale pierdziele szukanie związku i latanie za laskami. Wolę skupiać się na swoich hedonistycznych pobudkach, grać na kompie i pić browary. Ja wiem, że to cope ale co mam zrobić. Jest wiele innych rzeczy, które może i są prymitywne ale też dają przyjemność. Po co skupiać się na jednej rzeczy (laski) i jak nie idzie to odpuścić wszystko inne. Wolę się zamknąć w domu, pić browce, grać w gierki, oglądać durne filmy i te wszystkie duperele. Jak będzie jakaś laska kiedyś to będzie, nie zamykam się na to całkiem i na zawsze. Po co na związki patrzeć tak zerojedynkowo. Można walić konia do ładnych lasek z całego globu na kamerkach (oczwiście bez płacenia xD) i w międzyczasie popijać browca i będzie zajebiście. Okej nazwijcie to cope bo nie twierdzę, że będę 100% szczęśliwy ale zawsze to kilka % wyżej niż jakbym zrezygnował z wszystkiego i codziennie się dołował bo nie mam nikogo.

#blackpill #przegryw #tfwnogf #zwiazki #relacje #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61474110942c94000b1dd489
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Możecie mnie wyśmiać ale pierdziele...

źródło: comment_1632070032fsIxN9G4zsVk0s4AKcNi9v.jpg

Pobierz
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tam jestem, a właściwie do niedawna byłem szczęśliwy z takiego życia. Poza tym filmy i gry nie muszą być durnym zainteresowaniem. Dzięki sporej wiedzy o grach prawie dostałem wymarzoną fuchę testera gier (angielski zawiódł). A dzięki wiedzy o filmach można zdominować niejedną konwersację. Oczywiście mówię o konwersacjach z ludźmi na poziomie, a nie z p0lkami gdzie to wygląda
"-Ej Seba oglądałeś ten film XYZ gdzie się ruchali hehe?
-No
WykopowaLoszka: najprymitywniejsza jest pogoń za waginą/penisem. Oczywiście ze sie da byc szczesliwym bez drugiej osoby. i da sie byc nieszczesliwym bez drugiej osoby. malo to facetów którzy tkwią w malzenstwach ktore niby to maja fajne momenty, obiadki, święta, wspolny tv, ale zero seksu? i woleliby być sami zamiast z żonami

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua