Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nightcrawler1609: zerknij sobie na stronie KNF na które towarzystwa nakładane są kary za brak wypłat w terminie wynikającym z warunków. PZU, uniqa/axa, warta pojawiają się co chwilę.
Ja akurat jestem w barwach generali (jeśli chcesz indywidualna polisę to polecam się), ale metlife (niedawno kupiony przez NN), prudential czy unum są zdecydowanie godne zaufania.
@Nightcrawler1609: W przeciwieństwie do np. ubezpieczenia oc samochodu, gdzie wszystkie firmy muszą świadczyć taki sam zakres ubezpieczenia, bo tego od nich wymaga prawo, ubezpieczenia dobrowolne bywają bardzo różne i musisz wczytać się w warunki żeby porównać i zdecydować co się bardziej opłaca. Przy wyborze pomiędzy pzu i uniqą, nie sugerowałbym się firmą, a jedynie OWU, które Ci proponują.
Przy dochodzeniu odszkodowania z ubezpieczeń tego typu zazwyczaj jest dużo mniej niejasności niż
@Nightcrawler1609 ubezpieczenie grupowe to najlepszy wybór z możliwych. O wiele lepiej zdecydować się na nawet najtańszy wariant ubezpieczenie indywidualnego i samemu dobrać zakres i sumy ubezpieczenia.

Tu wyjaśnienie mojego autorstwa o tym jak działają ubezpieczenia grupowe.

https://www.wykop.pl/wpis/50590163/ostatnio-przegladajac-kolejna-bezsensowna-oferte-t/

Jeśli chcesz podeślij oferty i zakres ubezpieczenia który Ci zaoferowano a przeanalizuje dla Ciebie oba rozwiązania.
@Nightcrawler1609

Raczej na pewno ubezpieczenie nie zadziała szybciej niż po 30 dniach. W moim komentarzu była literówka, miało być "najgorszy" nie najlepszy ;)

Jak już będziesz czegoś szukał indywidualnie mogę pomóc.