Wpis z mikrobloga

@mszak: no muszę dać więcej ryżu następnym razem, to na bank. A smażyłem krewety oraz paprykę w tempurze, dla mnie wszystko w tempurze jest bombowo pyszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mszak: polecam, warzywa są mega pyszne, owoce morza także ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam oprócz krewet i czasem rybek mięsa nie jem, aczkolwiek kurczak pocięty w paski ponoć także jest pycha. Samą tempurę robię sam, pamiętać tylko trzeba by używać bardzo zimną wodę do ciasta
@erebeuzet: już za późno, nawet bez ruchania nic z tego nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbym oddał chociaż kawałek tego sushi komuś innemu to musiałbym sobie szukać nowej różowej, i to z ruchaniem bo by mnie moja z jaskini wyrzuciła ʕʔ
@100piwdlapiotsza: dzięki mirun za podpowiedzi, możesz podesłać na priv jak łączyć składniki, co do ryżu także możesz aczkolwiek on wychodzi w Thermomixie znakomicie. No i mam nadzieję że jak będę robił sushi po raz 20 to będzie ono lepiej wyglądać niż za 3 razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wespazjan: mi awokado nie pasuje do tempury, do krewetki pasuje. Mi tempura bardziej pasuje do smaków bardziej wyrazistych typu ogórek i rzodkiew marynowana. Avokado jest delikatne to pasuje do łagodniejszych smaków, łosoś gotowana krewetka itp.