Wpis z mikrobloga

Za szczerymi kierowcami, dzisiaj pani od PR stoi przy każdym kierowcy i pilnuje żeby nie powiedział czasem słowa za dużo...


@gybefan: obecnie w stawce to chyba tylko Kimi i Max są takimi kierowcami
  • Odpowiedz
@husqvarna: Za bardziej wyrównaną stawką a nie sytuacją, gdzie 2-3 najlepsze zespoły ścigają się między sobą, 4-5 następnych zespołów ściga się osobno i 2-3 najgorsze zespoły w ogóle się nie ścigają tylko po prostu próbują dojechać do mety.
  • Odpowiedz
@husqvarna: niebezpieczeństwa na torze. Dzisiaj to takie wszystko bezpieczne że aż nudne. Mam wrażenie że kiedyś do formuły wsiadali ludzie z jajami ze stali a dzisiaj to wręcz zabawa dla dzieci patrząc chociażby na kierowców
  • Odpowiedz
@husqvarna: Za tym: "Dobra, my tutaj gadu gadu o zakończonych kwalifikacjach do GP Japonii 2010, a ja mam dla państwa KONKURS ESEMESOWY "( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@husqvarna:
Statystyki wprost pokazują że tankowanie zmniejsza możliwość zmiany strategi gdy zmienia się sytuacja na torze - bo nie przedluzysz stintu na oponach kiedy bak pusty. Swego czasu gdzieś były dokładne wyliczenia które wskazywały bezpośrednio na to, że tankowanie ma prawie zerowy wpływ na strategie i jedyne co się liczy to element ryzyka przy nim. A to nie jest ci chce oglądać czyli walkę wyrównanych bolidów. Takie za czym najbardziej tesknie
  • Odpowiedz