Wpis z mikrobloga

@Anty_Chryst no nwm jak zależy ci na czasie to bierz z tego olxa/decathlon (najlepiej wcześniej przyfitować), a jak jesteś cierpliwy to czekaj na promo na manto. Rok temu powinąłem gi na promce za 237.15 zł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@madryzolw: no generalnie za tydzień chciałem iść na pierwszy trening. Kurła, przydałby się jakiś kodzik rabatowy od Bałachowicza czy kogoś kto reklamuje manto, pitbulla czy innego venuma
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst nie masz opcji pójść na no gi/na sekcji bjj nie ma osób ćwiczących bez gi? Bjj, a no gi to zupełnie różne style, ale no gi wydaje się praktyczniejsze, jeśli nie myślisz o zawodach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@madryzolw: ja to najchętniej bym chodził na no gi, niestety u mnie w klubie na treningi poranne jest w wtorek bjj gi, w środę bjj gi i tylko w czwartek bjj no gi więc no nie mam wyboru zbytnio ¯\_(ツ)_/¯

W ogóle #!$%@? jest bo tam same bydlaki trenujące po kilka lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomek_27: no tak tylko że to też glupota na samym początku przygody kupować najlepszy sprzęt itd.

Może za tydzień mnie coś jebnie w krzyżu albo se złamie palca u stopy i się skończy przygoda na ileś czasu ¯\_(ツ)_/¯ już dzisiaj mi się #!$%@? tak palec wykrzywił podczas trenowania parteru że aż kwikłem xd
  • Odpowiedz