Wpis z mikrobloga

@drim: różnica w tym że my przegrywamy z czołowymi drużynami i prawie zawsze wychodzimy z grupy. A w piłce nożnej nie wiadomo czy w ogóle pojedziemy na ms ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 237
@Marek1991: ile państw gra na poważnie w siatkówkę, a ile w piłkę? To już jest nudne, serio. Ja mam w dupie siatkówkę, ale zaraz pojawiają się wysrywy o zarobkach itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Marek1991: nie sądzę żeby ktoś w kadrze miał #!$%@? na grę, to jest marzenie każdego małego dzieciaka, który zaczyna przygodę z piłką. Problem jest złożony i nie zależy tylko od zaangażowania w dany mecz
  • Odpowiedz
tylko ze w siatkowce przegrywamy w finale albo półfinale a kopacze w dupie nawet przegrywają


@Kamil_O: bo od tego momentu reszta zaczyna grac powaznie, a wy sie spuszczacie nad tym pseudosportowcami siatkarzami xd
  • Odpowiedz
@drim: Przepraszam za syna zawsze z nim same kłopoty były od czasu jak go pielęgniarki upuściły na ziemię przenosząc do inkubatora coś w nim pękło chyba psychika później było tylko gorzej zaczął kłamać i kraść nam pieniądze sąsiedzi go widzieli jak mefedron zażywa i wsadza sobie w odbyt cos co przypomina diode do migomatu teraz co wieczór do domu z nocnej zmiany w amazonie odwozi go jakis starszy pan chyba
  • Odpowiedz
@drim: O sile w siatkówce świadczą IO więc tylko idioci dali się nabrać na te ME, mi np. było obojętne przez to co pokazali 2x z rzędu odpadając w ćwierćfinale IO.
  • Odpowiedz