Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 1
@tyrytyty bo niby można mieć legalnie CP ale trzeba to zgłosić do komendy głównej czy jakoś tak i ja tego nie zdążyłem zrobić, bo moje plany związane z tą bronią nie wymagały jej zgłoszenia, a wyszlo tak jak widać
dwa razy strzeliłem sobie w głowę w pełni naładowanym czarnoprochowcem z ponad dwoma gramami prochu w każdej komorze, dla pewności i dwa razy kapiszon zawiódł przez co broń nie wystrzeliła


@Nwojtek: Ło panie, jeśli to prawda, to szacun za odwagę, czy może raczej desperację, wiem jak trudno jest wykonać taki krok. Ale tak swoją drogą, to z tą klamką, to Pan jesteś niebezpieczny..
dobry puszkojebca, zamiast strzelać se w łeb było zabierać go na grille.


@Krachu Z tego nie można strzelać poza strzelnicą, a tam się raczej nie strzela do puszek ;]

@Nwojtek Teoretycznie nie trzeba rejestrować CP, choć biorąc pod uwagę wcześniejsze wydarzenia, to można by Ci przyklepać np. użycie broni poza strzelnicą xD
via Android
  • 1
@Kipper niestety taką mają pracę, nikt ich do tego nie zmuszał, swoją drogą było ich kilku z wycelowanymi pistoletami w moja stronę i po wszystkim mi powiedzieli ze wystarczyło by żebym zrobił jeden ruch rewolwerem w ich stronę, nawet niecelowo to jak to stwierdzili " zrobili by ze mnie sitko" i tego też sobie nie potrafię wybaczyć że jestem taką #!$%@?ą że nauczylem się na tyle obsługi broni żeby nie celować do
@Nwojtek Idź może do lekarza, jakieś prochy da i będzie okej?
Jasne że taka mają pracę ale zdajesz sobie sprawę że to też ludzie i też mogą mieć potem traumę
po wszystkim mi powiedzieli ze wystarczyło by żebym zrobił jeden ruch rewolwerem w ich stronę, nawet niecelowo to jak to stwierdzili " zrobili by ze mnie sitko"


@Nwojtek: e tam #!$%@?, nie wiadomo na kogo byś trafił, to nie usa
jeszcze byś przeżył i 15 lat kiblowania za nic