Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem załamany. W poniedziałek obrona magisterki, mam zbiór 44 pytań, dopiero od 3 dni nad tym siedze i nic mi nie wchodzi do głowy.
Ktoś powie, miałeś chłopie całe wakacje, wiem #!$%@?łem. Cały lipiec i sierpień miałem praktyki studenckie z drugiego kierunku na które sumiennie chodziłem + sesja poprawkowa, początek września do 13 września( totalny deadline) poświeciłem na dokończeniu napisania tej pracy. Nie ukrywam, że liczyłem, po tym że promotor da pytania na obronę... tak jak dała moim dwoje koleżankom w czerwcu. Dostałem informacje od koleżanki, która również ze mną się broni, że kiedyś rozmawiała na ten temat z promotor i ona stwierdziła, że na ogół nie daje pytań nikomu, ale koleżanki miały mało czasu na naukę (wtedy to było 5 dni), ale skoro my mamy wrzesień to nie powodów. Cały #!$%@? kierunek od 5 różnych promotorów dostał pytania, a ja musiałem tak trafić.
Co robić totalnie jestem w dupie, zadzwonić do niej dzisiaj i przedstawić szczerze jak sytuacja wygląda czy iść w poniedziałek na ścięcie.
Bo jak rozumiem nie da rady obronić mgr bez odpowiedzi na te 3 pytania z toku studiów? Mam jedynie informacje w regulaminie że współczynnik ocen to oceny x0,6 + 0,2 za ocene pracy + 0,2 * za te odpowiedzi.

#studbaza #studia #obrona #magisterka #licencjat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61457cc7942c94000b1dd150
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 10
Mam jedynie informacje w regulaminie że współczynnik ocen to oceny x0,6 + 0,2 za ocene pracy + 0,2 * za te odpowiedzi.

Bo jak rozumiem nie da rady obronić mgr bez odpowiedzi na te 3 pytania z toku studiów?


@AnonimoweMirkoWyznania: Sam współczynnik wylicza Tobie tylko ocenę, ale już po zakończeniu studiów czyli po zaliczeniu programu, złożeniu pracy i zaliczeniu egzaminu dyplomowego. Czytałeś rozdział regulaminu studiów dotyczący egzaminu? Zgaduję, że nawet jak
@AnonimoweMirkoWyznania: ja miałam 90 pytań na obronę i zaczęłam się ich uczyć jakoś 3 dni przed xD ogarnęłam tylko i wyłącznie pytania pod komisję. Gdyby w ostatniej chwili zmieniliby chociaż jedną osobę w komisji to kaplica. Pykło na 4,0 zdane eluwina noł stres ziomek.
Kumpel w ogóle nawet jednego pytania nie przeczytał, siedział tam prawie godzinę i tak go puścili.
OP: @p____w: taka tak gównouczelnia zwana Politechniką

@mus_tang: to wyjątkowo specyficzny kierunek, gdzie prowadzący danych przedmiotów w zależności od wyboru specjalności dyplomowania... się zupełnie nie różnią, a przedmioty się mocno przenikają. Trochę też utrudnia fakt, że z 1 stopnia studiów robiłem inny kierunek, ale nie ma co płakać, spróbuje zarwać nockę, może akurat trafię w pytania

@underneath: kupione dwa energole 1l, niestety nie znam przewodniczącego komisji oraz godziny