Wpis z mikrobloga

Mówiłem od samego początku jakiej klasy piłkarskiej są Kliment i Skvarka. To samo pisałem odnośnie Guli.

Powoli wychodzi na moje. Zobaczymy jak będą śpiewać tutaj ''normalni'' po klęsce w Mielcu oraz 3 z rzędu sezonem walką o utrzymanie...

Pytanie do Was. Ile jeszcze mamy znosić to pozoranctwo i amatorkę? Konkrety. Rok, dwa lata? Pięć lat?
Czy może dalej mamy głaskać to piłkarskie ofermy i mówić, że nic się nie stało?

#wislakrakow
  • 14
@MultiSamuelson: jak dasz pieniądze na lepszych piłkarzy to nie będziemy musieli tego znosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak na moje to nie mamy najgorszych piłkarzy, tylko nie są oni jeszcze do końca zgrani że sobą. Ja bym jeszcze poczekał z fatalistycznymi prognozami. Jeśli Stal nie odda tym razem strzałów życia to możemy ich łyknąć.
@Fytyny93: Mamy #!$%@? piłkarzy i tyle. Prawda jest taka, że Skvarka, Hanousek czy Kliment nie łapali by się do podstawy Radomiaka, Wisły Płock czy Jagiellonii.
Ogólnie jestem w szoku z jakim optymizmem wszyscy patrzą na ten wagon szrotu, który ściągnęliśmy.

W jeszcze większym szoku jestem, gdy widzę ludzi, którzy na tym tagu bronią Serafine Szota, Biegańskiego czy Plewke oraz Gruszkowskiego.

Jedynymi wartościowymi piłkarzami jakich mamy na ten moment to Mahdoui oraz
@MultiSamuelson: To Zagłębie, które #!$%@? niedawno z Wisłą Płock 4:0 (ciekawe co byś pisał gdybyśmy my z nimi tyle przegrali xd) i które przegrało z naszą zgraja przypadkowych piłkarzy 3:0? Jak patrzę na ich wyniki i statystyki to nie widzę tu lepszego zespołu od naszego.
@MultiSamuelson: To jak będziemy pod nimi po 17 kolejce to wtedy będziemy rozmawiać. Oni jeszcze mają mecze z Legią, Lechem i Rakowem przed sobą. A w małej tabeli ze wspólnych drużyn graliśmy jedynie z Termalicą i Górnikiem Łęczna, jak doliczysz mecz między nami to wyjdzie Wisła 7pkt, Zagłębie 6. Wprawdzie wygrali z Termalicą w przeciwieństwie do nas, ale grali z nią u siebie, a statystyki z tego meczu pokazują przewagę Termialici.
@MultiSamuelson: Chłopie skończ. Jeszcze niedawno przekonywałeś, ze poprzedni trener, którego nazwiska nie warto wymieniać jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.
Pewnie czasami zdarzy Ci się przewidzieć wynik, dobrze ocenić predyspozycje piłkarza w danym meczu, ale w zdecydowanej wielości się mylisz.