Wpis z mikrobloga

Grał ktoś? Pamiętam, jak pykałem w to za dzieciaka. Chyba nie przeszedłem całej gry, bo zatrzymywałem się gdzieś na 3 postaci. Najbardziej obsrany byłem jak musiałem walczyć z tym wielkim potworem co siedział najpierw w jakiejś maszynie, a potem wyszedł walczyc

#gry #grypc #grykomputerowe #niebieskiepaski #rozrywka
S.....y - Grał ktoś? Pamiętam, jak pykałem w to za dzieciaka. Chyba nie przeszedłem c...

źródło: comment_1631951774gHotSQGZbQZpJjibYlTGyb.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy pamiętam jak czytałem o tym w jakimś CD action czy clicku ale nie grałem


@Cernold: @Sok_Mandarynkowy: miałem tak samo. Napaliłem się na to po tym co czytałem w CDA, ale na premierę miałem za słabego kompa, później za dobrego i jakoś nigdy nie udało mi się tego odpalić. Stoi tam gdzie Giants: Citizen Kabuto i Sacrifice. Moje ulubione gry w które nie grałem.
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: Odpal sobie sacrifice. Jezu miód na moja myszkę. Trochę się zestarzała ale klimat gry plus rozgrywka nadal jest na wysokim poziomie. Sam dzisiaj chyba sobie jeszcze raz zainstaluje bo kompletnie zapomniałem
  • Odpowiedz
@Fr0g6ster: Moze spróbuję. Od lat bardzo mało gram, w zeszłym roku w mękach przeszedłem GTA V, w tym roku właśnie skończyłem trylogię Masz Effect i jestem zachwycony, chce jeszcze raz, tylko wiem, że i tak skończę tak samo bo nie dam rady grać złą postacią. Teraz zaczynam Dead Spacer i jest dobrze. Najlepsze jest to, że gram tak mało, że grafika w tych wszystkich grach jest dla mnie zajebista bo
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: pewnie, że było grane. Szczerze mówiąc nawet wolę MDK1. Soundtrack w obydwu tytułach jest wyśmienity.

@dev0n: no masz, chyba żeś namówił :D Mam gdzieś jeszcze oryginalną płytkę. Jeśli sacrifice to tylko w polskiej wersji językowej. Mega klimat i możliwość dokonywania wyborów co misję. Fajna sprawa
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: To w takim razie może Ci ciężko podejść. Na początku może wydawać się cały setup dziwny, mechanika tak samo. Jak już ogarniesz rozwalanie ołtarzy innych bogów i pożeranie dusz to powinno załapać
  • Odpowiedz