Wpis z mikrobloga

Ja jebe jak gardzę ludźmi próbującymi wyłudzić kase na parkingach przed marketami. Podchodzi taki i nawija swoją żenującą historię, a kiedy mówię, że może wózek odprowadzić i wziąć sobie złocisza, przy czym wózkownia jest 6 metrów od niego, to ten śmie mnie pytać co on kupi za złotówkę.

Przestrzegam przed dawaniem takim smieciom nawet grosza.

#pdk #patologiazmiasta #bekazpodludzi #smutnahistoria #swiniazchlewu #nieestetycznesytuacje
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ignore48: ja bezdomnu zazwyczaj daję tą złotówkę czy dwie. Ja nie muszę odwozic wózka, a ten zazwyczaj życzy mi dużo zdrowia. To jest miłe, ze ktoś za 1zł takie słowo.

Bo zazwyczaj od obcych można usłyszeć: jak chodzisz? Jak #!$%@? jeździsz? Gdzie #!$%@? masz migacz itp (,)
@ignore48: Ja natomiast nie karmie zulerni tylko proponuje, ze jesli jest glodny to podwioze go do schroniska X, ktore to daje ubrania, dach na glowa i jedzenie. (Dziala, wiem, widzialem). Na co oni najczesciej zaczynaja przeklinac, ze #!$%@?, zeby dac piataka, bo tam nic nie dostana. Wtedy dostaja #!$%@? na do widzenia ode mnie. Dlaczego? Bo do schroniska wejdziesz i dostaniesz miche, dach i sweter - tylko musisz byc trzezwy.