Wpis z mikrobloga

Pamiętacie prawackie nagłówki, że Holandia jest zgenerowana, bo jest u nich Partia Pedofilów, która ma oszałamiające 3 członków i w ankietach ponad 80 % Holendrów opowiedziało się za jej zdelegalizowaniem? To teraz Holendrzy śmiało mogą pisać, że Polska to wschodnia dzicz, bo lider z jednej partii w Sejmie, cieszącej się największą popularnością u młodych mężczyzn, proponuje wiek zgody od pierwszej miesiączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #konfederacja #korwin #holandia
Pobierz NVX78 - Pamiętacie prawackie nagłówki, że Holandia jest zgenerowana, bo jest u nich P...
źródło: comment_1631887804IPj51Y9vZEnXXljU8pyFEN.jpg
  • 16
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 118
@NVX78:

To teraz Holendrzy śmiało mogą pisać, że Polska to wschodnia dzicz, bo lider z jednej partii w Sejmie, cieszącej się największą popularnością u młodych mężczyzn, proponuje wiek zgody od pierwszej miesiączki


Oby tak było, czekam na ten kwik konfederacyjnych nizin społecznych, bo na zachodzie szkalują Konfederację i nie rozumieją nauk Krula Janusza.
@Neubert: Tak wgl bawi mnie kwik katolików na protestancką Holandię i atakowanie ich fake newsami, gadanie jacy to są zdegenerowani, że wszędzie tam ćpuny, pedofile, islamiści albo że Holandia to cywilizacja śmierci, gdzie Holendrzy zmuszają dziadków do eutanazji. To ostatnie faktycznie występuje, ale w UWAGA! katolickiej Belgii, gdzie prawo w tej kwestii jest bardziej dziurawe. Więc jest to najwyżej argument przeciw źle napisanemu prawu do eutanazji, bo w Holandii jest lepiej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Prezes_Rafatus:

Jestem zwolennikiem natury i powinien być taki, jakim jest naturalny, czyli wiek miesiączki[...], tak jak było w Watykanie do niedawna.


No więc w Watykanie do 2013 roku wiek zgody wynosił 12 lat.

Zmienił to LEWACKI papież Franciszek, w środowisku zatwardziałych katoli uważany za antychrysta.

https://www.wprost.pl/416174/watykan-zmieniono-prawo-nie-mozna-uprawiac-juz-seksu-z-12-latka.html

Ponadto średni wiek młodej Polki w momencie pierwszej miesiączki, to 12-13 lat.

Pierwsza miesiączka pojawia się zazwyczaj w 12. - 13. roku życia i następuje
N.....t - @Prezes_Rafatus: 
Jestem zwolennikiem natury i powinien być taki, jakim jes...
@NVX78: naprawdę nikt jeszcze nie napisał OPowi żeby wrócił #!$%@? do szkoły, bo nie widzi różnicy pomiędzy zgenerwowanym, a zdegenerowanym? Zawiodłem się na was wykopki
@NVX78: Co w przypadku gdy nie miesiączkuje jeszcze 18, 19- latka albo po prostu dorosła już kobieta niekoniecznie przeszła wszystkie etapy rozwoju fizycznego i ma figurę dziecka? To uzależniając wiek zgody od rozwoju tylko fizycznego - zainteresowanie nimi to jest jeszcze pedofilia? xD