Wpis z mikrobloga

Aż mi żal wszystkich naiwnych covidian, którzy myśleli że szczepioneczki dadzą powrót do normalności. Gdzie ta normalność, ja się pytam? Dopiero teraz zaczną się dantejskie sceny jak liczba zakażeń przekroczy 10 000 dziennie za parę tygodni... Segregacja obywateli i szczepionkowy apartheid to już rzeczywistość a płakaliscie że teoria spiskowa... Małymi kroczkami jesteśmy sunięci w dupala od półtora roku, bo 80% społeczeństwa łyka wszystko co mówi żydowsko-amerykański TVN lub PiSowskie TVP. Jak cielaki prowadzone do uboju. Jeszcze tylko 5 dawka i wszystko wróci do normy! To przecież tylko 2 tygodnie...
#koronawirus
  • 12
@LordNargogh: jakby chodziło o ochronę to by zrobiono przymusowe szczepienia stary. Gdyby chodziło o ochronę ludzkiego życia nie byłoby wyboru, że jak ci się podoba to się szczepisz a jak nie to nie.

Pierdzielenie o Szopenie, trzeba ludziom odebrać więcej wolności, łącznie z tymi którzy się szczepili - żeby niby co konkretnie osiągnąć? Niższą wyszczepialność? To ma sens.
ta normalność, ja się pytam?


@Pogromca_pedryli:
A co jest nienormalnego? Ja już byłem na imprezie w kręgielni, jeździłem pociągami, byłem na koncercie, chodzę na miasto wieczorem do pubu i jakoś wyszystko wydaje mi się funkcjonować zwyczajnie, poza tym, że czasem dla picu założę maseczkę. Wy szury w ogóle wychodzicie z domu?