Wpis z mikrobloga

Siedzą typki ledwo po studiach, zostali zatrudnieni do zabezpieczenia stron. Ten jeden który to prowadzi nic nie robi, siedzi tam cały dzień z nosem w kompie dostaje #programista15k

A ja z---------m, jeżdżę na delegacje, czasem muszę nosić sprzęt i po 10 latach mam parę tysi mniej.

Ok ok wiem że coś tam umie, ale bez przesady, po studiach niby co takiego. Obecne stawki w IT to jest jakiś absurd.
#antykapitalizm #korposwiat
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wujo_Stachu: może, ale domagaj się podniesienia podniesienia swojej pensji, a nie obniżenia innych, bo chciało im się kształcić. Na tym polega polackość Twojego myślenia. Tobie wcale nie zależy żebyś Ty miał dobrze, tylko żeby sąsiad nie miał lepiej.
  • Odpowiedz
ale k---a odnoś się do mnie a nie g---o wypocin op'a

@Wujo_Stachu: Ah, wybacz. W swoim pierwszym komentarzu odnosiłem się tylko do opa, więc przyjąłem bez patrzenia, że jak ktoś mi odpowiedział, to on. Mea culpa, już się poprawiam.

Nigdzie nie powiedziałem że specjaliści it powinni zarabiać mniej to op troll tak powiedział.

Rozumiem że ciężko fizycznie z------------y człowiek nie może dostać uczciwej pensji bo ty używasz 2 komórek mózgowych
  • Odpowiedz