Wpis z mikrobloga

Siedzą typki ledwo po studiach, zostali zatrudnieni do zabezpieczenia stron. Ten jeden który to prowadzi nic nie robi, siedzi tam cały dzień z nosem w kompie dostaje #programista15k

A ja #!$%@?, jeżdżę na delegacje, czasem muszę nosić sprzęt i po 10 latach mam parę tysi mniej.

Ok ok wiem że coś tam umie, ale bez przesady, po studiach niby co takiego. Obecne stawki w IT to jest jakiś absurd.
#antykapitalizm #korposwiat
  • 30
  • Odpowiedz
@szarytusz: Mam tak samo. Pilnuje jako ochroniarz takiego budynku z branży IT czasem 24 h na dobę a przyjdzie taki cwaniak po studiach i za klikanie w kąkuter dostaje kilka razy więcej. Za co ja się pytam?
  • Odpowiedz
@szarytusz: a co ma robić? Biegać z pałką po obiekcie?( ͡° ͜ʖ ͡°)

W IT takim januszeksowym jest ból pupy o wypłaty w 2 przypadkach:
Za co my ci płacimy, skoro wszystko działa i...
Za co my ci płacimy, skoro nic nie działa
  • Odpowiedz
@szarytusz: siedzą typki ledwo po zawodówce zatrudnieni do układania glazury. Ten jeden który to prowadzi nic nie robi, siedzi tam cały dzień z nosem w kleju dostaje #glazurnik15k

A ja #!$%@?, jeżdżę na delegacje, czasem muszę nosić sprzęt i po 10 latach mam parę tysi mniej.

Ok ok wiem że coś tam umie, ale bez przesady, po zawodowce niby co takiego. Obecne stawki w wykończeniowce to jest jakiś
  • Odpowiedz
ja jestem na umowie o pracę a oni mogą być na b2b plus odliczenie do 26 roku życia i się 2k zebrało lekko, kpina


@szarytusz: Widocznie można Cię łatwo zastąpić jeśli nie możesz wynegocjować sobie B2B - bo jak rozumiem też byś tak chciał.
  • Odpowiedz
#!$%@?, jeżdżę na delegacje, czasem muszę nosić sprzęt i po 10 latach mam parę tysi mniej

@szarytusz: no i na tym polega Twój problem. Do jeżdżenia na delegacje i noszenia sprzętu nie potrzeba żadnej wiedzy.

Ok ok wiem że coś tam umie, ale bez przesady, po studiach niby co takiego

Skoro to takie łatwe to się tego naucz i też zarabiaj, co za problem skoro to nic
  • Odpowiedz