Wpis z mikrobloga

Siedzą typki ledwo po studiach, zostali zatrudnieni do zabezpieczenia stron. Ten jeden który to prowadzi nic nie robi, siedzi tam cały dzień z nosem w kompie dostaje #programista15k

A ja #!$%@?, jeżdżę na delegacje, czasem muszę nosić sprzęt i po 10 latach mam parę tysi mniej.

Ok ok wiem że coś tam umie, ale bez przesady, po studiach niby co takiego. Obecne stawki w IT to jest jakiś absurd.
#antykapitalizm #korposwiat
  • 30
@szarytusz: siedzą typki ledwo po zawodówce zatrudnieni do układania glazury. Ten jeden który to prowadzi nic nie robi, siedzi tam cały dzień z nosem w kleju dostaje #glazurnik15k

A ja #!$%@?, jeżdżę na delegacje, czasem muszę nosić sprzęt i po 10 latach mam parę tysi mniej.

Ok ok wiem że coś tam umie, ale bez przesady, po zawodowce niby co takiego. Obecne stawki w wykończeniowce to jest jakiś absurd.
#antykapitalizm #
ja jestem na umowie o pracę a oni mogą być na b2b plus odliczenie do 26 roku życia i się 2k zebrało lekko, kpina


@szarytusz: Widocznie można Cię łatwo zastąpić jeśli nie możesz wynegocjować sobie B2B - bo jak rozumiem też byś tak chciał.
#!$%@?, jeżdżę na delegacje, czasem muszę nosić sprzęt i po 10 latach mam parę tysi mniej

@szarytusz: no i na tym polega Twój problem. Do jeżdżenia na delegacje i noszenia sprzętu nie potrzeba żadnej wiedzy.

Ok ok wiem że coś tam umie, ale bez przesady, po studiach niby co takiego

Skoro to takie łatwe to się tego naucz i też zarabiaj, co za problem skoro to nic trudnego?

Obecne stawki w
ale #!$%@? odnoś się do mnie a nie gówno wypocin op'a

@Wujo_Stachu: Ah, wybacz. W swoim pierwszym komentarzu odnosiłem się tylko do opa, więc przyjąłem bez patrzenia, że jak ktoś mi odpowiedział, to on. Mea culpa, już się poprawiam.

Nigdzie nie powiedziałem że specjaliści it powinni zarabiać mniej to op troll tak powiedział.

Rozumiem że ciężko fizycznie #!$%@?ący człowiek nie może dostać uczciwej pensji bo ty używasz 2 komórek mózgowych więcej?(