Wpis z mikrobloga

Tak, wróciłem, też smutny anon który od dłuższego czasu nie może u żadnej dziewczyny zagrzać miejsca... Ehh... Kręcę od jakiegoś tygodnia? Może dwóch, z pewna dziewczyną- dziwne żebym nie kręcił, co? Ogólnie mega specyficzna kobieta, workowate ubrania, naturalna, białe włosy... I nie, nie ma 55 lat, a 19 XD
Ma chłopa z którym nie jest szczęśliwa, dała mu 2 tygodnie, 29 września się wszystko okaże. Jednak... Jest z nią coś dziwnego... Kojarzycie to uczucie gdzie oboje spełniacie swoje pasje? Tak, ona tak samo jak ja lubi #!$%@?ć. Kilka dni temu, #!$%@?śmy przez miasto 140, wyprzedzając na ciągłej, ścinając zakręty, ona swoim Civiciem, ja Corolla... Niby głupie ale gdy portem z nią rozmawiałem, to stwierdziła dokładnie to samo co odczułem ja, taki specyficzny romantyzm w tej sytuacji... Oboje spełniamy swoją pasję, rządzę #!$%@?, dwa kleszcze ścigające sie przez miasto... Cudownie... Z tym Civiciem to ciekawa sprawa, bo od czasu jak z nią wychodzę to zawsze jej przy nim pomagam, siedzimy w garażu pałac papierosy, robiąc drobne rzeczy przy jej aucie, by doprowadzić je do ładnego stanu niby taka zwykła głupota, a jednak... Cieszy... Ehh, tylko wytrzymać do trzydziestego i czekać na jej decyzję, zobaczymy co z tego będzie... Trzymajcie kciuki anonki, bo czuję że z nią będę szczęśliwy.
A no i lubi dziarki, śmiesznie się złożyło z terminem moich pierwszych tatuaży xD
#motoryzacja #milosc #anonimowemirkowyznania #mateesz #civic #honda #toyota
  • 12
@UwagaWykopy mam nadzieję, że nie będzie płaczu, fajnie by było przynajmniej, znaczy, już jest nasza relacja na trochę wyższym poziomie, ale zdradzać szczegółów narzie nie chcę
@miecz_przeznaczenia fajna ta hondziara, pierwszy raz czuje że mogę z kimś pogadać na temat B18C, F20A i nie tylko XD
A tak serio, to ma takie pojęcie na temat japońskiej motoryzacji oraz taki potencjał do partnerki do touge, że jestem zdziwiony aż