Wpis z mikrobloga

Ale w międzyczasie stalkujmy ich profile i zaszczuwajmy, żeby stracili pracę, rodzinę, przyjaciół, a najlepiej popełnili samobójstwo


@AntyBohater: Przy kontaktach z takimi odklejonymi, ale groźnymi ludźmi należy pamiętać o bhp, wszelkie kontakty z feministkami jedynie przez fałszywe konta społecznościowe. XD
  • Odpowiedz
Ciekawe czy w kraju muzułmańskim byłaby taka cwana.


@synkad: Ale tam są seksowni, egzotyczni i męscy arabowie ( ʖ̯) a nie jakieś polskie kastratki z kartoflaną mordą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: Owszem, ta sama. Było pisanie o "pochyleniu się nad problemami mężczyzn", a nawet, że "zdradziła sprawę feministyczną i przeszła na stronę inceli" (zobaczcie jak się poświęcam i jak autentyczna jestem, nawet własne środowisko mnie wyklęło). Sporo osób, bardzo trzeźwo, od początku pisało, że to podpucha.
  • Odpowiedz
@EastWestEast: oczywiście, że tak. Trzeba być nieziemsko naiwnym, by uwierzyć, że jakakolwiek feministka jest w stanie wyzbyć się choć trochę nienawiści do inceli. Każda taka akcja to koń trojański mający na celu choć chwilowe uciszenie przegrywów, aby w końcu przestali pisać te niewygodne rzeczy o nas.

A już najbardziej bawi to notoryczne „wy nikogo nie interesujecie przegrywki :)” tylko dziwnym trafem niektórzy chcą z powodu przegrywów wyć, krzyczeć, obcinać im
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AntyBohater: z jednej strony wstyd mi że autentycznie chciałem z nią porozmawiać o sprawie incelskiej a z drugiej strony to widzę że dosyć łatwym by była oponentem w rozmowie

  • Odpowiedz