Wpis z mikrobloga

@Semargl: też piszę tylko na podstawie tego co widziałem na profilach lasek, moze wsrod facetów takie opisy pojawiają się rzadziej, ale tak jak napisałem wcześniej - opis nie ma praktycznie znaczenia
  • Odpowiedz
@Daniell0: wyjaśnię Ci jak to wygląda z mojej strony i dlaczego się zdecydowałem na taki krok.
Ogólnie relacje międzyludzkie traktuję jak swego rodzaju grę społeczną w której zdobywa się punkty za kreowanie swojej tożsamości w głowach innych ludzi (mówię kreowanie, bo nikt nigdy nie pozna nas w 100% więc warto się zastanowić nad tym w jaki sposób kształtuje się swój wizerunek w oczach innych ludzi). Pisząc opis chciałem oddać jak najwięcej
  • Odpowiedz
@Semargl ,,ciekawa książka" to dosyć subiektywna sprawa. Dla jednego może być interesującą, a dla drugiego nudna, więc ja bym w ogóle tego nie umieszczał. Według mnie lepiej napisać coś w stylu ,,uwielbiam filmy Tarantino" niż ,,into eco lifestyle".
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: no i własnie to bardzo szybko pozwala mi poznać drugą osobę, mogę wysunąć naprawdę dużo wniosków bazując na strzępkach informacji które są mi przekazywane podprogowo podczas konwersacji :D
  • Odpowiedz
@Semargl:
Pierwszy i czwarty akapit to tinderowa sztampa.
Vegetarian - to jakiś flex teraz? Co komu do tego co sobie jesz?
Into self improvement - pusta fraza, brzmi jak coaching

Nie ma tragedii, ale ogólnie brakuje trochę jaja w tym opisie. Bardzo neutralnie przedstawione informacje, a można by pewnie zabawnie ująć niektóre rzeczy. Pokombinuj.
  • Odpowiedz
@Semargl to mógłbyś napisać coś śmieszkowego w stylu: ,,Jak nie chcesz ze mną pójść na spacer to zawsze mogę udzielić ci korepetycji - płatne w naturze" czy coś takiego
  • Odpowiedz
@Semargl: aa bo to twój opis, sam znam angielski dobrze i jedynie na zagranicznym tinderze tak pisze bo wiadomo, ja bym napisał po Polsku, zbulwersowałem się bo widzę dużo lasek które mają opisy po angielsku i dla mnie to jest XD
  • Odpowiedz
@marry_moore: ten pierwszy faktycznie może być ściągnięty z reddita i zapisany gdzieś w odmętach mojej pamięci, ale ten devil/debil to totalnie moja inwencja twórcza :<
  • Odpowiedz
@Semargl: fajny opis :)

Edit chociaż jak się zastanowilam to nie jestem raczej odpowiednią osobą do oceny, bo nigdy nie mialam tindera i nie jestem w obiegu za względu na wiek i ogólnie takie takie :D
  • Odpowiedz