Wpis z mikrobloga

@Semargl: co to znaczy

into science, philosophy, technology, self-improvement, eco life style.

Jak widzę taki opis to mam wrażenie, że taka osoba za bardzo chce zaimponować. Mówi, że interesuje się filozofią, ale gdybym zapytała o coś z tego działu, a osoba nie potrafiłąby odpowiedzieć, poczułabym, że cały ten opis jest fałszywy jak i osoba.
  • Odpowiedz
@MilaPani: to znaczy, że się interesuję nauką, filozofią, technologią...
Nie wiem z jakimi ludźmi w życiu się spotkałaś, ale ja naprawdę jestem mega zakręcony jeśli chodzi o samorozwój w tych dziedzinach. Szczególnie ze one wszystkie mocno się ze sobą zazębiają.
  • Odpowiedz
@Semargl no generalnie z tego opisu można odnieść wrażenie, że jesteś typowym stemlordem. Jak jesteś w Polsce to odpuściłbym sobie opis po angielsku. I usuń ostatni akapit, bo brzmi dosyć pretensjonalnie.
  • Odpowiedz
@Semargl ale jeśli nie miałeś wcześniej tindera to sam szybko zauważysz że takie opisy powtarzają się bardzo często. Poza tym nie ma co przejmować się opisem bo dziewczyny i tak nie piszą prawie nigdy jako pierwsze (przynajmniej w Polsce) więc też nie potrzebują za bardzo punktów zaczepienia z opisu.
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: nie wiem co to stemlord, ale dobrze gada ziomek. Może nie jesteś takim kimś, ale ten opis tak wygląda. Choć niektórym może się coś takiego podobać pewnie
  • Odpowiedz
@melquiades: nie przeglądam męskich profili, natomiast na damskich zauwazyłem tendecję do umieszczania instagrama który bardzo czesto jest imieniem in nazwiskiem danej dziewoi xddd
  • Odpowiedz