Wpis z mikrobloga

#braun #konfederacja
"niestety nie w ławie oskarżonych"
"przed trybunałem"
"akt oskarżenia"
"sto-kilkadziesiąt tysięcy zgonów nadmiarowych"
"wzrost o 1/3 zamachów samobójczych"
"zbrodniarze wojenni w kategoriach norymberskich - nie koniecznie strzelający w potylicę i spychający do dołu z wapnem"
"kodeks karny - stwarzanie sytuacji w których ludzie giną"
"nie badane i brak odpowiedzi na pytania w tej sprawie"
"1/3 NOPów w USA to poronienia" + w tym miejscu wyłączenie głosu przez Kidawę i zagłuszanie
"będziesz pan wisiał"

W mediach sensację budzi wyłącznie ostatnie zdanie, reszta jest pomijana. #polityka
milymirek - #braun #konfederacja
"niestety nie w ławie oskarżonych"
"przed trybunał...
  • 64
  • Odpowiedz
@waro: Nie podał źródła. Skąd je znasz, że mogłeś zweryfikować?
Podaj je w takim razie, jeśli je zweryfikowałeś.

O CPK Braun mówił wyraźnie jako o hipotezie, że można by tak zrobić. Nie twierdził, że to jest realizowane.
  • Odpowiedz
@milymirek: no nie misiu. To nie na mnie tutaj leży ciężar udowodnienia czegokolwiek tylko na Grzesiu, skoro wyskakuje publicznie z takimi rewelacjami.

A biorąc pod uwagę, że takie rewelacje padają kolejny już raz z ust gościa, który kiedyś szwedzkie kryminały reklamował jako biografie polskich polityków - tą informację już śmiało uznaję za bzdurę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@milymirek: do pokazania jakim idiotą lub kłamcą jest Grzegorz Braun (bo nie wiem czy on sam wierzy w te poronienia), posłużę się najważniejszą metodą badawczą młodego kuca. Jest nią Chłopski Rozum.
Najpierw powiedzmy sobie czym jest NOP? Jest to Niepożądany Odczyn Poszczepienny, a po polsku każde zaburzenie stanu zdrowia występujące po szczepieniu i będące jego skutkiem. Wiemy, że większość ludzi po szczepieniu ma podwyższoną temperaturę, ból ramienia i inne mniej
  • Odpowiedz
@milymirek: @van-der-staas: Bardzo lubię takie zderzenie prawackich debilizmów z logiką/matematyką. Próbuję sobie wyobrazić co miłośnik takiego wariata jak braun musi sobie myśleć. Matematyka jest lewacka? Grzesiek się pomylił tym razem, ale ogólnie ma rację? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@BeachYes lgbt to ideologia i to fakt, a teraz się popłacz

A to że te wszystkie #!$%@? julki z reguły mają z deklem to cóż, dziwnie skorelowany fakt ( ͡º ͜ʖ͡º)

W ogóle oskarżanie kogoś o swoje samobójstwo kek
  • Odpowiedz