Wpis z mikrobloga

@Pejperwiu: po prostu dziwi mnie to. Znasz odpowiedź na pytanie a pytasz. Gdzie tu logika? A może chodzi o to by kogoś wyśmiać a jeśli się ktoś trafi i będzie twardo szedł w "swoje" to go zniszczysz jego hipokryzją, tak?
zmienia to, że wrzucasz wszystkich do grupy podróż do żabki, a wiele osób faktycznie podróżuje.


@little_muffin: Nie wszystkich, tylko 99%. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo że to hiperbola, kolego, ale ogólnie, wybacz, nie da się odmówić racji stwierdzeniu, że "podróże" to hobby-zapychacz, którego używają ludzie bez innych (lub w ogóle żadnych) zainteresowań po to żeby wpisać cokolwiek.
a jakie hobby jest godne miana hobby? I w jakim sensie to jest gorsze?


@little_muffin: Nigdzie nie napisałem, że podróże nie są godne miana hobby, ani że są gorsze od czegokolwiek. Napisałem, że to hobby, którego często używają ludzie bez zainteresowań jako zapychacza, często bez związku z rzeczywistością. Jak już próbujesz być uszczypliwy to mógłbyś się chociaż bardziej przyłożyć, przeczytać i zrozumieć co druga strona napisała.
@Pejperwiu:
Jeśli laska na Tinderze ma wpisane podróże w opisie a przy tym nie ma żadnych zdjęć z odwiedzonych miejsc to powinna się zapalić od razu czerwona lampka. Z doświadczenia wiem, że w rozmowie z takimi wychodziło, że najdalej gdzie były to jakaś Chorwacja albo Korfu albo Rodos. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a jakie hobby jest godne miana hobby? I w jakim sensie to jest gorsze?


@little_muffin: Podróże to dobre hobby, ale wyjazdy wakacyjne do Sharm al Sheikh czy innych kurortów ciężko nazwać pasją do podróży, raczej do wylegiwania się i postowania tego na instagramie- a jak rozumiem o to często chodzi w takich tekstach, na co narzekają faceci. Wolę nawet jak ktoś podróżuje w promieniu 200 km i odkrywa lokalne ciekawostki niż
@little_muffin: Dobre pytanie, w mojej opinii chodzi o motywację i chęć odkrywania innych ludzi i kultur, niezaleznie od odległości. Znam dużo osób, które jeżdża do kurortów niemal nałogowo i oni to robią żeby się pochwalić na fb grażnom i strzelić fotki, natomiast miejsca jako takiego nie poznają np. pracują lub latają do krajów arabskich i nigdy nie byli na pustyni. Natomiast jeśli ktoś odkrywa rzeczywiście innych ludzi i nawet jeździ w
@Pejperwiu: Postaw się na ich miejscu... Nagle każą Ci wpisywać jakieś zainteresowania i facebooka, tindera, snapchata, instagrama nie da się wpisać. To co pozostaje? Netflix, Podróże, Makijaż, Długie Włosy, Uśmiech, Słońce itd.