Wpis z mikrobloga

@wujogm mądry wybór... Ja za późno zrozumiałem moc pracy za granicą i nauki języków obcych więc muszę nadrabiać. Jakbym miał głowę na karku to w tym wieku bym już chatę za pół banki budował
  • Odpowiedz
@BrytyjkisaTHEBEST: Super, 2 lata bez życia! W namiocie za 40 000 miesięcznie z czego odkładasz 20000, co ci daje jakieś 480 000. Nie masz niczego zbudowanego w Polsce, żadnej pracy ani firmy, nie masz klientów, i brakuje ci jakieś 300 000. Petarda plan na życie z ta Norwegia.
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: nie odsetki ale prowizję i to zależy od banku. Ustawowo przez pierwsze 3 lata banki mogą pobierać prowizję od wcześniejszej spłaty maksymalnie 3%. Natomiast z tego co kojarzę, to są banki w których nie płacisz prowizji za nadpłatę już od samego początku, np. PKO BP, Millenium, Santander, chyba ING ale nie jestem pewien. Także jeśli chce się nadpłacać to warto to uwzględnić przy wyborze banku.
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: Ja jeszcze 28 lat teoretycznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale poprzedni był też na 30, a spłacałam 7 i zamieniłam nieruchomość na inną.
Dlatego nie myślę sobie że będę to spłacała do 65 urodzin itd. bo możliwości jest bardzo wiele. Jak stopy procentowe będą miały rosnąć, to nadpłacę sporo. Teraz nie jest to opłacalne.
  • Odpowiedz
właśnie dlatego wyjechałem za granicę. W rok odłożyłem 60000 euro, jeszcze 3 lata i fajrant.


@wujogm: Z całego serca ci tego życzę, ale może zdarzyć się też tak, że za rok zginiesz w wypadku i całe twoje z-----------e pójdzie w p---u ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego uważam, że raty i kredyty to najlepsze co spotkało konsumentów i nie jestem w stanie zrozumieć tych co się boją.
  • Odpowiedz