Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W najbliższym czasie planuję iść do woja do desantu i moje pytanie jest odnośnie komisji lekarskiej - wiem, że wymaganie zdrowotne są bardziej rygorystyczne w porównaniu do regularnych jednostek. Mam ślepotę barw w nieznacznym stopniu (nie potrafię odczytać części cyfr z tablic ishihary ale nie mam problemu z rozróżnianiem podstawowych barw i ich odcieni. Według tego co czytałem dużo tutaj zależy od komisji lekarskiej i jak na mnie popatrzą. Jest tu ktoś z desantu i może powiedzieć czy mam jakieś szanse? Jak wyglądają takie badanie na wzrok i rozpoznawanie kolorów i czy robi się coś bardziej szczegółowego typu rentgen czy badanie serca?
#wojsko #wojskopolskie #pytanie #militaria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6141efa5942c94000b1dcb06
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: na desant masz dodatkowe badania np. Spirometrię później lekarz musi ci to opisać oraz dodatkowe badanie całego kręgosłupa i echo serca. + resztę badań jak do normalnej służby.
Wydanie orzeczenia pozytywnego zależy od rwkl. Sam przechodziłem takie badanie, więc jak coś chcesz jeszcze wiedzieć to pytaj.