Wpis z mikrobloga

Od jutra (16.09.2021 r) robię wyzwanie związane z głodówką. Wyzwanie jest połączone z eksperymentem jak będzie zachowywać się mój organizm,moja psychika.Ogólnie sprawdzana będzie codziennie waga (na czczo,po porannym wc),jutro wykonam morfologię krwi+OB+cholesterol i porównam je z wynikami po głodówce.
Głodówka będzie trwać 5 dni,drugie tyle będzie trwać dieta "wychodzeniowa". Sprawdzę też,czy po miesiącu waga wróci z dodatkowymi kg (efekt jojo).Plus będę załączać wtedy co zjadłam + ilości spożytego pokarmu.

Proszę plusować komentarz to codziennie o 22 (przed spaniem) będę zdawać relację z głodówki + wstawię zdjęcia badań morfologii,cholesterolu i OB jutro,za 5 dni,za 10 i po miesiącu normalnej diety. Plus będę załączać wtedy co zjadłam + ilości spożytego pokarmu.
#rozowepaski #dieta #ama #challenge
  • 10
@SlonskoBaba: Powodzenia. Sam lubie robic glodowki nie ze wzgledu na zbijanie wagi albo cos, ale bardziej jako test sily woli/psychiki. Pierwsze 48h najgorsze, a potem to juz nawet sie jesc nie chce. Btw jestes pewny, ze 5 dni chcesz? Robiles to kiedys? Moze lepiej pierwsze 3 dni i 3 dni wracania do normalnych kcal.
Sprawdzę też,czy po miesiącu waga wróci z dodatkowymi kg (efekt jojo).Plus będę załączać wtedy co zjadłam + ilości spożytego pokarmu.


@SlonskoBaba: jeśli będziesz #!$%@?ć tyle co wcześniej, to będzie jojo