Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miałem wczoraj pierwszy, darmowy trening z trenerem personalnym. Gościu jest też fizjoterapeutą, co pasuje mi bo mam małą skoliozę i małe płaskostopie xD. Ćwiczyło się z nim spoko, zwracał dokładnie uwagę jak ćwiczę. Powiedział, że musiałbym chodzić z nim gdzieś z okolicy 3 miesięcy, żeby był jakiś efekt, co kosztowałoby mnie w okolicy 3k. Na początku byłem pozytywnie nastawiony, tym bardziej, że boję się sam wykonywać ćwiczenia ze względu na tą właśnie skoliozę, ale mimo, że trener wywołał na mnie dobre wrażenie, to nie wiem w dalszym ciągu, czy warto. Po pierwsze: o gościu nie ma praktycznie w necie żadnych informacji. Skończył jakieś studia w tym kierunku i tyle. Ma on gdzieś w okolicy 24-25 lat, więc nie ma pewnie też jakiegoś zajebiście dużego doświadczenia. 3 tys to dla mnie dosyć dużo, czy gdybym sumiennie oglądał filmiki na yt, to czy efekt nie byłby podobny?

#silownia
#mirkokoksy
  • 9
@nortonas: jeżeli typ ma jakieś pojęcie to cena jest ok, 50-80zł na sieciówce kosztuje trening z typem po gówno kursie który oprowadza ludzi po maszynach.
Natomiast fakt że typ mówi o 3 miesiącach żeby zobaczyć "jakiś efekt" #!$%@? januszem. Ogarnięta osoba nauczy poprawnej techniki wielostawów w miesiąc i później ewnentualnie jakieś konsultacje raz na x czasu na weryfikację.

A trening siłowy na takim poziomie nie polega na tym że typ ci
@nortonas: @Szefu @uberGoy @chlop784 @Cromm @jestemjakijestem1212 zapisz się na karate. We wrześniu początkujący nic nie płacą, wiec masz jeszcze 2 tyg za friko. Masz w tym 2x albo 3x tygodniowo po 60-90 minut. Jak pójdziesz na dwa różne kierunki karate i/lub tae-kwon do, to będziesz miał 4x albo 6x tygodniowo treningów. Przy okazji porównasz sobie różne style, techniki rozciągające, i ćwiczenia.. #silownia #mirkokoksy