Wpis z mikrobloga

@Wixu: Mnie rusza dlatego, że domyślam się z czego to wynikało. To taka dziedziczna beznadzieja. Nosacz nie wytworzył zdrowych relacji, gdyż nie nauczono go jak to robić, nie dostał tego u własnych rodziców.
  • Odpowiedz
I powoli trzeba się do piachu szykować. ehh


@ArcherID: I bardzo dobrze, szykuj się, bo przez blisko czterdzieści lat byłeś #!$%@? dla mnie, matki i młodszej siostry.
Ckliwe gówno mające usprawiedliwić wrodzoną, z braku innego słowa, toksyczność pokolenia słusznie mijającego.
  • Odpowiedz
@Jarasznikos: No tak, ale czy to dziecko powinno wychowywać swojego rodzica i uczyć go rodzicielstwa ?

Miał 50 lat by ogarnąć ze cos jest nie tak i cos z tym zrobic - dlaczego by usprawiedliwiać ignorancje i głupotę ?
  • Odpowiedz
@grr193: Ja nie usprawiedliwiam, a jedynie wykazuje zrozumienie i empatię, bez rozgrzeszenia Nosacza. Sam ukręcił bicz na własną dupę, ale zdaje sobie sprawę że wielu z tych ludzi nie potrafiło inaczej. Co nie zmusza jego dzieci do zajmowania się ojcem, gdy ten był dupkiem przez całe życie.
  • Odpowiedz
@ArcherID: mam w robocie takiego janusza. Jedyne co to nie ma psa i trochę inaczej do tego podchodzi. Zmarła mu żona na raka, 3 miesiące później córka sie wyprowadziła do narzeczonego, a on jest przeszczęśliwy że w koncu mieszka sam i może robić co chce. Założył konto na badoo i rucha hurtowo dzieciate milfy. Pracuje w tej firmie dobre 10 lat i nigdy wcześniej nie widziałem go w lepszym humorze
  • Odpowiedz