Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 24
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:00, Środa, 15 września 2021. Imieniny: Albina, Nikodema, Marii. Słońce wstało dziś o 06:19. Świecić będzie 12 godzin i 45 minut, w zenicie znajdzie się o 12:42 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:04. Ciemna noc zapadnie o 20:24, ale gwiazd można wypatrywać od 19:40.
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Hej kochani!
Dzisiaj po zakupy w stylu drożyzna. Kupiłam w niedzielę mleko dla Dziąśli przez internet i oczywiście nie przyszło - paczka nawet nie jest jeszcze nadana. A miało być 'najpóźniej pojutrze u Ciebie'. W paśniku białego proszku na jedną butle, więc trzeba kupić po normalnej cenie stacjonarnie. Chyba mi żyłka pęknie ()

Miłego dnia słodziaki!
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Dziś wolne. Fryzjer, zakupy i pranie. Znaczy, najpierw śniadanie i kawusia, pranie, potem fryzjer i zakupy. I - mam nadzieję - paczka.

@shitty_support: a taki Dziąślak to dużo paszy je?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@omi-omi: mój ma chyba jakiś portal w żołądku, bo bardzo dużo. W nocy nawet 6 miarek na butlę, co trzy godziny. Na szczęście teraz już w dzień je praktycznie wszystko - domowe chlebki, tarte owoce i warzywa, papierowe notesy, ziemię z doniczek, kurz () Żartuję, ale generalnie wszystko co ma w rękach to spróbuje zjeść.

Bardziej chodzi mi o przebitkę ceny za taką paszę. Zamawiasz z

Siemanko cześć i czołem w to przepiękne popołudnie!

Jadę jutro do miasta, na swoją uczelnię błagać panie z dziekanatu o pomoc w załatwieniu indywidualnej organizacji studiów...czeka mnie ostatni rok magisterki i obecnie mam fajną pracę, która bezpośrednio jest związana ze studiowanym przeze mnie kierunkiem. UoP, kokosów narazie nie mam, ale dużo tutaj się uczę i mam masę wyzwań, które również są dla mnie mega doświadczeniem. No jestem kuźwa ciekaw, co to będzie.
@lenythenub: powodzonka (òóˇ) wiele lat temu chciałem eksternistycznie kierunek zrobić, bo też praca a zaocznych nie było. Dostałem zgodę, ale musiałem się samodzielnie kontaktować z każdym z wykładowców i ćwiczeniowcem. Część powiedziała, że mogę przyjść po prostu na egzanim, a kilku, że w takim razie muszę się pojawiać na konsultacjach. Konsultacje były oczywiście w tygodniu, w godzinach takich jak zajęcia dzienne :D no, szkoda xD

Dzień dobry! Wróciłem właśnie z zaliczenia poprawkowego. Oficjalnie mogę powiedzieć że ten semestr mam już zaliczony, 4,5 wpadło nawet. Teraz już tylko ostatni semestr i obrona inżyniera. Liczę że tak dostosują plan bym tylko jednen dzień w tygodniu musiał dojeżdżać na uczelnię.
Teraz pora się trochę odstresować i wyluzować już.

Miłego dnia!
źródło: comment_1631716821T429Z7VKlIGZhDhX9jG2Js.jpg
@lenythenub: @slabehaslo: miałam u siebie na mgr kolegę, który pracował zawodowo na 3 zmiany, plus moja kumpela po urodzeniu i pół roku odchowania dziecka, oboje się starali o indywidualny tryb studiów. Poza tym, że wszyscy prowadzący musieli wyrazić zgodę (a u mnie na wydziale nie robili tego problemu), to jedynym warunkiem, jaki musieli spełnić to... średnia 4.0 za ostatni semestr ¯\_(ツ)_/¯

Kolega dał radę, potrafił po nocce przyjść na popołudniowe