Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zauważyliście, że wśród znajomych czy ludzi z pracy albo studiów praktycznie wszystkie kobiety są zajęte? Dosłownie spotkać wolną to jak wygrać w lotto. A do jak się z nimi rozmwawia o tym, że nie ma gdzie kogos poznać to są święcie przekonane, że przecież wszędzie są okazje, że dziś o związek łatwo.

To pytam raz jedną to gdzie mogę kogoś poznać to mi mówi, że mogę w klubie zagadywać. Spytałem ją więc do ilu ona zagadała i eeee, po czym stwierdzenie, że przecież mężczyzni to lubią robić. Jak odparłem, że w takim razie jakby rząd wprowadził dobrowolne podatki to wszyscy dalejby płacili bo przecież ludzie lubią płacić to zaczęła bujdy, że marudzę i mam niefajny charakter i dlatego nie mogę nikogo poznać.

Tak to więc jest. Gra na poziomie easy i udawanie, że mężczyzni też tak mają. Zostaje nam tinder i wklejanie do każdej tego samego tekstu licząc, że w końcu to się skończy.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #podrywajzwykopem #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6140aa471ad745000b61a137
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 43
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ogarnięte loszki na studiach są przeważnie zajęte już od liceum - można liczyć tylko, że w tym czasie taki związek się posypie (ale loszka może chcieć się wtedy po prostu wyszaleć). Ja osobiście sobie żartuje, że jeżeli ktoś chce teraz ogarniętą dziewczynę to powinien w przedszkolu szukać, bo tam nie są jeszcze w związkach xD
  • Odpowiedz
Pewnie dlatego nie widzisz, bo kandydaci nie spełniają twoich wygórowanych oczekiwań i w związku z tym są dla ciebie niewidzialni. Jakbyś była gotowa na zaakceptowania osoby na twoim poziomie atrakcyjności to pewnie nie byłoby problemu.


@r4do5: i tu niestety nie sposob się moim zdaniem nie zgodzić. Nie oszukujmy się, przy nadmiarze facetów dziewczyna mając problem ze znalezieniem faceta musi właściwie jedynie ciut bardziej o siebie zadbać i obniżyć oczekiwania i ktoś
  • Odpowiedz
ogarnięte loszki na studiach są przeważnie zajęte już od liceum


@Bezum55555: albo w liceum albo na studiach. Później robi się druga fala takich, którym te związki zbrzydły, jakoś pomiędzy 23 a 28 rokiem życia. Wiele przypadków z mojego otoczenia. Nagle stwierdzają ze chcą czegoś innego od życia i eloszka.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

To pytam raz jedną to gdzie mogę kogoś poznać to mi mówi, że mogę w klubie zagadywać. Spytałem ją więc do ilu ona zagadała i eeee, po czym stwierdzenie, że przecież mężczyzni to lubią robić. Jak odparłem, że w takim razie jakby rząd wprowadził dobrowolne podatki to wszyscy dalejby płacili bo przecież ludzie lubią płacić to zaczęła bujdy, że marudzę i mam niefajny charakter i dlatego nie mogę nikogo poznać.
  • Odpowiedz
Zauważyliście, że wśród znajomych czy ludzi z pracy albo studiów praktycznie wszystkie kobiety są zajęte?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie zauważyłem. Zauważam za to mnóstwo wolnych, i to są raczej typy osób które lubią spędzać czas ze znajomymi, ale nie mają najmniejszej ochoty na krótkie związki dla rozrywki czy zabicia samotności.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no z tym zgadaywaniem do kobiet to jest lipa nie wiem, jak niektóre babki mogą uważać ze faceci to lubią xd Tzn. Może są tacy, co lubią, ale generalnie to jest straszne, że dziewczyny przeważnie nawet jak im ktoś w oko wpadnie to się słowem nie odezwa i będą czekać.
  • Odpowiedz
swego czasu poznałem moją wybranke w domu uciech i rozpusty. Wiecie co wystarczyło przyjść nawet dużo się nie odzywajac a już miała rozłożone nogi na za piętnaście trzecia. Tutaj nie ma miękkiej gry trzeba działać wykazać trochę zaangażowania a jakaś sarenka do chędożenia zawsze się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mlodzieńcy z rumianym licem szukajcie a znajdziecie.
  • Odpowiedz
OP: @r4do5 > Swoją drogą, zastanawiające jest, że z 90-95% kobiet jest zajętych, a chłopów może z 60-70% xD.

Ja myślę, że ta statystyka zajętych mężczyzn jest jeszcze gorsza, po znajomych to tak 50 procent zajęta, kobiet 90+.

@Patol0g > Nie, jest jeszcze mgtow, jeśli żyjemy w czasach w których gra nie jest warta świeczki, to można nie grać, i skupić się na sobie. Ale rozumiem potrzebę posiadania kogoś

Ciężko to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Moje znajome to większość odwrotnie, szczególnie te o lewicowych poglądach, one to wręcz mają narrację jak to łatwo być facetem, że teraz to się zakładasz tindera i ruchasz niczym nie ryzykując.

Ja mam wrażenie, że totalnie randomowo z tymi poglądami.
  • Odpowiedz