Wpis z mikrobloga

Dlaczego warto wziąć gaypill
Uwaga teskt opiera się tylko i wyłącznie na MOICH doświadczeniach.
TL;DR:
Większy komfort psychiczny bez afer oraz nie trzeba kupować dużo prezentów.

Byłem w związku,ale to chyba był bardziej sponsoring z kobietą,ale po zerwaniu przyjąłem gaypill i jest super.
To wpierw mały opis obu partnerów:
Chłopak: 24 lata 175cm z wadą wzroku,spokojny,szczery, abstynent,nie pali,pracuje w gastronomii,obaj rodzice tolerancyjni, spokojni,pracujący i bez nałogów,jedynak
Dziewczyna: 17 lat 180cm z DDA, przepukliną przełyku,częste bóle głowy,wada wzroku i ogólnie słabe zdrowie,leniwa,z wahaniami nastrojów,aferzystka,chodzi do plastyka,pije sporo,nie paliła będąc ze mną,mama bezrobotna alkoholiczka(kocha ją bardzo mocno nawet mimo nałogu),ojciec dużo pracuje przez co mało jest w domu,ma chorego młodszego brata

No i pokolei co można mieć z chłopakiem:
- szczerość.Oraz konkrety bo chłopak mówi wprost o co mu chodzi,natomiast kobieta mówi co innego niż myśli np.mowiła mi jak mam reagować kiedy opowiada mi o problemach a kiedy tak robiłem to się czepiała,że nie tak.Oraz mówiła mi,że jest super i mnie kocha a wszystkim znajomym,iż jestem najgorszym chu*em i bardzo ją ranię.Podczas seksu mówiła " jesteś duży" a znajomym mówiła,że mam małego i nic nie czuje.

- mężczyzna nie zdradza.Dzieczyna zdradziła mnie z co najmniej 3 chłopakami.

- bezinteresowną miłość.Z chłopakiem można się po prostu przejść na spacer i porozmawiać a kobiecie trzeba kupować dużo prezentów i nie można przychodzić z pustymi rękami.

- brak afer.Kobieta robiła,codziennie afery z byle powodu za,które następnie przepraszała po kilka razy i mówiła jak bardzo cię kocha.Miałem afery,że źle reaguje jak opowiada mi o problemach,nie staram się(a jak jej coś proponowałem to miała kilka wymówek),zapomniałem jak mi o czymś mówiła(a jak ona zapomniała to nic),a codziennie wiele mi opowiadała.

- usłyszeć coś pozytywnego.Dziewczyna codziennie opowiadała jak ma ciężko w życiu ponieważ np.nic jej się nie chce a musi oddawać prace do szkoły (nie oddawała w terminie),głowa ją boli,ktoś krzywo na nią spojrzał,musi posprzątać,rodzice się kłócą.Co ciekawe jak pisała o tych problemach nawet jak to była pierdoła to zazwyczaj na końcu dodawała teksty: "popłakałam się"," idę się popłakać","zaraz się popłaczę".Z kolei chłopak mówi,że w pracy wszystko fajnie działa i nie męczy się.

- brak wahań nastrójów.Chłopak jest stabilny a dziewczyna płakała jak jej coś nie wyszło i mówiła" jestem kupą/gównem" a jak 5 minut później jej się uda to mówiła" jestem boginią".W sylwestra nie mogliśmy posiedzieć chwilę spokojnie na dworzu po fajerwerkach tylko zaczęła mi płakać jak ma ciężko w życiu i po chwili momentalnie skończyła i chciała wrócić do domu.Z tego co mi mówiła to wysokie mniemanie o sobie pozwalało jej przerywać w domu,ale nie wiem na ile to prawda.

- brak okresu.Jak dziewczyna miała okres to bałem się coś powiedzieć bo co chwilę był potężny płacz,którym byłem przerażony,że można tak płakać.

#przegryw #blackpill #gaypill
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#zwiazki
przegro_pisarz - Dlaczego warto wziąć gaypill
Uwaga teskt opiera się tylko i wyłączn...

źródło: comment_1631648158VD0WMQsJlczx5XaY2emWLW.jpg

Pobierz
  • 11
usłyszeć coś pozytywnego.Dziewczyna codziennie opowiadała jak ma ciężko w życiu ponieważ np.nic jej się nie chce a musi oddawać prace do szkoły (nie oddawała w terminie),głowa ją boli,ktoś krzywo na nią spojrzał,musi posprzątać,rodzice się kłócą.Co ciekawe jak pisała o tych problemach nawet jak to była pierdoła to zazwyczaj na końcu dodawała teksty: "popłakałam się"," idę się popłakać","zaraz się popłaczę".Z kolei chłopak mówi,że w pracy wszystko fajnie działa i nie męczy się.


@