Wpis z mikrobloga

@ProfesorNauk: kupiłem za 1400zł chyba, jakoś tak. Służyła mi 3lata i 5500km na pierwszej.

W tym roku kupiłem drugą bo moja miała jeszcze stary mechanizm składania który był wadliwy i pękał i to się właśnie stało, konkretnie pękła śruba bo sam zawias wymieniłem dawniej już na mocniejszy, no ale nie chciało mi się przy tym grzebać bo różnice między nowymi a starymi są bardzo duże - są dodatkowe oblaski, lepszy
  • Odpowiedz
@ProfesorNauk Profesorze, można jeździć po ulicy. Nowe prawo umożliwia Ci jazdę chodnikiem, jeśli prędkość na ulicy przekracza 30km/h. Nie zobowiązuje Cię do jazdy chodnikiem - to Twój wybór.
A jakie urządzenie brać? Są zupełnie inne. Do miasta hulajnoga jest super. Wszystko załatwiasz super szybko, bo wchodzisz z nią do sklepu wielkopowierzchniowego (stawiasz koszyk na deck), do urzędu wchodzisz też z hula (tylko składasz i bierzesz w rękę).
Nie podoba mi się
  • Odpowiedz
Profesorze, można jeździć po ulicy. Nowe prawo umożliwia Ci jazdę chodnikiem, jeśli prędkość na ulicy przekracza 30km/h.


@mathmed:
Czyli w 99% miejsc nie można jeżdzić po ulicy

Jazda chodnikiem to kara
  • Odpowiedz
@mathmed: no fajnie, przez niejasno sprecyzowane przepisy co moze zostac naprawione za miesiac w taki sposob, ze nie bedzie juz zadnych watpliwosci, a hulajnoga ci zostanie do jezdzenia po chodniku 7km/h
  • Odpowiedz