Wpis z mikrobloga

@ProfesorNauk:

Ze wzgledu na mozliwosc jazdy po jezdni nigdy nie spojrze na hulajnoge

A duzo mozna tez wybrac z okolicy 2-2.5k typu kugoo kirin b2 i inne konstrukcje tego typu, ktore wymiarowo i wagowo sa zblizone do hulajek
kirin b2 akurat ma mocny silnik, ale kto to sprawdza. Legalnych do 250w jest duuuzo
  • Odpowiedz
@ProfesorNauk: kazdy ma swoje wymania

ja od razu odrzucam hulaje przez brak mozliwosic jazdy po jezdni w wiekszosci miejsc
Potem odrzucam duze rowery, bo duzy rower mam zwykly, a elektryka warto moc wsadzic do bagaznika i wniesc gdzies ze soba

no i top na mojej liscie wyborow to by bylo
  • Odpowiedz
@Norskee: K---a myslalem ze masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No a taki Curus_Bachleda kupil hulajnoge z moca 120km i sobie jedzil na ulicy 50km na godzine obok aut i jak z tylu byly psiarskie to mu nic nie zrobily
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: przeciez to niczego nie zmienia
skladasz kiere, odkrecasz 3 sruby kiera i caly widelec rozlatuje sie na 2 czesci przekrecasz ulocka i sciagasz go z ramy. Nie ma znaczenia cz go przypniesz tam czy za samo kolo. Problem jest caly czas ten sam

I zdjecie nie moje
  • Odpowiedz
po odkreceniu 3 srubek da sie zrzucic caly widelec z kolem i sciagnac ulocka, co z elektrycznym wkretakiem zajmie jakies 15 sekund


@Norskee: zresztą to też jest nieprawdą, potrzeba odkręcić 2 śruby kluczem 18 ale one są osłonięte plastikami z oblaskami, trzeba mieć narzedzie do podważenia odblasków, potem imbusem 2,5mm odkręcić jakieś 8 śrub i dopiero wtedy masz dostęp do odkręcenia koła.
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: przeciez to niczego nie zmienia


@Norskee: no jak nic nie zmienia? Nie przełożysz nawet po rozmontowaniu mechanizmu składania, nie da rady, przynajmniej w moim u-locku poszczególne pręty są w takiej odległości, ze nie da rady

pomoz miras co kupic bo hulajka i ebike maja te same predkosci a 2k to krajowka


@ProfesorNauk: ja od 4 lat jeżdże hulajnogą, myślałem o przerobioeniu swojego rowera na e-bike
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: doslownie 3 sruby
skladasz kiere - wykrecasz pionowa srube
wykrecasz te ktora mocuje cala kierowce do sztycy
wykrecasz z boku srubke ze sztycy

calosc sie rozlatuje i w zasadzie kazdego ulocka sciagniesz jak pokrecisz - patrz wyzej. Przesuwasz tak zeby byl blisko glowki ramy, obracasz i po sprawie. Musialby byc bardzo maly zeby nie dalo sie tego zrobic, a takim malym nigdzie hulajnogi nie przyjniesz
  • Odpowiedz