Wpis z mikrobloga

Mamy poniedziałek a dziś lecimy z kolejną postacią, tym razem wyląduje chyba jeden z bardziej zapomnianych dfe z 2019 roku czyli INT kid Goku.

Patrząc na postacie jakie wyszły w 2019 roku takie jak na przykład TEQ Trunks, AGL Gogeta czy PHY Vegeta, to według mnie z tych wszystkich postaci jakie dostaliśmy najrzadziej się mówi o INT kid Goku, wyszedł on przed rocznicą, więc wiadomo niefortunny okres, ale nawet po tym jak wracał to nie mówi się o nim zbyt często a nawet czasem powoduje #!$%@? jak się go dostanie, więc zobaczmy czy jest aż taki słaby.

Jest liderem dla DB Sagi oraz Youth. DB Saga dostaje 3 ki oraz 170% do hp, ataku i defa, ta kategoria.... serio potrzebuje wzmocnienia, patrząc jakie karty są dostępne w wersji Ur/Lr mogę wytypować maksymalnie 7 postaci licząc z tym Goku które nadają się do gry, porządnym wzmocnieniem mogłyby być extreme z awakeny do niektórych postaci, bądź po prostu mocne awakeny, jak na przykład WT PHY Chichi (która #!$%@? nawet nie jest w db sadze, bandai mieliście jedną, #!$%@?ą robotę (°° ), bądź dowalić miesiąc z DB Sagą i wypuścić ddf, parę kart i kategoria by ożyła.
Youth dostaje 3 ki oraz 150% do hp, ataku i defa, jest bardzo solidną kategorią, jest tu mnóstwo postaci takich jak Goteny, Trunksy, Gohany, nawet są Gotenksy, do wyboru do koloru każdy sobie znajdzie jakiś idealny teamek.

Jego sa zadaje immense damage i ma 30% szans na stuna, całkiem przydatne na sbrze z Youth, gdzie akurat jakoś siadały mu te stuny dobrze. Pasywka daje mu 77% ataku i defa, oraz dodatkowe 59% ataku, w zależności od poziomu hp (im więcej hp, tym większy boost) i dodatkowe 59% defa, w zależności od hp (tym razem im mniej hp tym więcej defa). Dodatkowo dostaje 10% ataku i defa oraz 1 ki co turę (atak i def lecą aż do 59% czyli 6 tur i mamy naładowaną pasywkę), a dodatkowo trafia krytycznie kiedy mamy 59% hp lub mniej (raz tylko). Goku ten dostaje +- 150% ataku i defa po naładowaniu pasywki, wraz z boostem ataku i defa (maksymalnie powinno być po prawie 200% w zależności od tego czy mamy mało czy dużo hp), nie jest to źle, ba taki kaioken blue Goku gdyby nie Leader Skill, Active Skill i stackowanie mógłby być gorszy, pomimo tego że wyszedł parę miesięcy po tym INT Goku.

Wspomniałem o Active Skillu, INT Goku też ma (głośny jak syrena) Active Skill który zadaje ultimate damage, a można go aktywować raz kiedy mamy mniej niż 59% hp, prosty warunek, gorzej jak musimy jakoś wycelować nasze hp w teamie który tankuje wszystkie ciosy, albo przeciwnicy mają stuna.

Teraz przechodzimy do jego linków... nie jest dobrze, jego partnerami są postacie z WT, a dopiero dostaje porządnego link partnera w postaci Lr Gobros, czy PHY Gotena i Trunksa przy 3 linkach, Goku ten potrzebuje porządnego link partnera z DB Sagi by działali razem dobrze>

Za to lśni w kategoriach - 15 kategorii, z czego wspiera kategorie takie jak Low-Class Warrior, Dragon Ball Seekers, Turtle School, czy Revenge, na wszelkiego rodzaju ezy z tymi kategoriami powinien się dobrze spisywać>

Przechodząc do podsumowania, Goku ma dużo plusów jak i minusów, pasywka jest ciekawie zbalansowana, oraz ma dużo kategorii na sbry czy ezy, niestety brakuje mu postaci w głównej kategorii, czy nawet linków i bardzo potrzebuje wsparcia w obu tych rzeczach, jeżeli go macie to warto go zrobić by był w jakimś stopniu wsparciem dla niektórych kategorii.

Plusy:
- Zbalansowana pasywka
- Mnóstwo kategorii
- Dobre Leader Skille
Minusy:
- Linki
- Brak postaci w głównej kategorii

No i to powinno być tyle na dziś, jutro kolejna postać a mnie ciekawi czy ktoś tego Goku kiedyś używał i ile czasu z nim spędził ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dokkanbattle #poradnikikozumo
NepNepu - Mamy poniedziałek a dziś lecimy z kolejną postacią, tym razem wyląduje chyb...

źródło: comment_1631554640XqhotngvBb8ynqkJSDKU9i.jpg

Pobierz
  • 5
@NepNepu miałem od dawna na 1 kopii, teraz wpadły dwie więc jest 90%, do czegoś go tam kilka razy użyłem więc tragedii nie ma, nawet linki mu wyfarmilem.